Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Namo napisał:

Nie mam czasu.

Tobie nie lagowało ale całą sesję przez ciebie wypierdalało, odkąd cie nie ma wszytko chodzi jak po maśle.

Dla ciebie pozostaje jedynie zrzut bezpośredni za 10 euro.

Rozumiem że zapłaciłem kase za money lobby w którym dostałem 5mln ? :D Jak tak to chciałbym mój hajs odzyskać ! Ew. zrób jedną sesję tylko dla mnie na której sypniesz te 50mln i bede zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kaesnii napisał:

Jak tak to chciałbym mój hajs odzyskać

Wypierdalaj. Lecisz mi 50 euro za rozjebanie dwóch sesji po 1h.

1 minutę temu, Kaesnii napisał:

zrób jedną sesję tylko dla mnie

Chętnie, tutaj możesz wpłacić brakujące 45 euro 

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

Wypierdalaj. Lecisz mi 50 euro za rozjebanie dwóch sesji po 1h.

Chętnie, tutaj możesz wpłacić brakujące 45 euro 

Wypierdalaj :D ? Tak sie teraz dba o klienta jebany buraku :D ? Chuj mnie obchodzą Twoje dwie sesje, kurwa Ciebie wypierdalało z tej sesji nie mnie to po pierwsze, po 2 jak chciałem dogadać wszystko na sc w privie to nawet nie raczyłeś odpisać :D Pierdol się frajerze, chciałem się dogadać, widać jesteś zbyt głupi na to :D ! NIE POLECAM TEGO PANA, JEBANY BURAK I CEBULAK <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kaesnii napisał:

klienta

Klientem to możesz być w warzywniaku albo na Allegro. 26 uczestników money lobby ucieszyło się, że cię wyjebałem bo im teraz szybciej hajs leci a mi nie wypierdala sesji.

3 minuty temu, Kaesnii napisał:

chciałem się dogadać

OK, czekam na wpłatę.

3 minuty temu, Kaesnii napisał:

jesteś zbyt głupi na to

Głupi ten kto głupio robi, ja uratowałem money lobby od typa co lagował.

4 minuty temu, Kaesnii napisał:

JEBANY BURAK I CEBULAK

Oj będzie zupa cebulowo buraczana :-)

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwo jebana jak za coś płace to oczekuje... Jebana cebulo nie potrafisz się normalnie dogadać ? Widzisz że z kimś jest problem to odrazu wywalasz i ktoś traci kase przez takiego frajera jak ty ? Zamiast porozmawiać na spokojnie że jakąś tam kwote na szybkości zrzucisz mi jak bedziesz miał czas żeby całej sesji nie rozwalać ? Tak ciężko jest się dogadać ? Nastepnych X ludzi którzy wpłaci po 30zł, często cieżko zarobionych pieniędzy też tak wydymasz bo masz chujowego neta i cie wypierdala z sesji, pod pretekstem że to oni ją rozpierdalają ? Widzę kurwa jakiś szczeniak sie dorwał do autority i kozaczy w necie. Faktycznie, lepiej iść do jakiegoś typa z Ameryki żeby zrobił te money lobby niż dawać pieniążki do rączki cebuli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kaesnii napisał:

jak za coś płace to oczekuje...

To idź do MediaMarkt.

3 minuty temu, Kaesnii napisał:

ktoś traci kase przez takiego frajera

Ja straciłem dwie godzinne sesje przez jakieś chujka co gra na laptopie.

4 minuty temu, Kaesnii napisał:

też tak wydymasz bo masz chujowego neta

Tak, każdy kto będzie miał chujowego neta to leci z Money Lobby na pysk żeby innym nie psuć zbierania pieniędzy.

5 minut temu, Kaesnii napisał:

jakiś szczeniak sie dorwał do autority i kozaczy w necie

Gdzie?

5 minut temu, Kaesnii napisał:

lepiej iść do jakiegoś typa z Ameryki

No, murzyni najlepiej sypią :-)

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kas

30 minut temu, Kaesnii napisał:

Kurwo jebana jak za coś płace to oczekuje... Jebana cebulo nie potrafisz się normalnie dogadać ? 

Cebula rozpierdala 26 graczom sesję. Wina ewidentnie jest po twojej stronie. Bez ciebie wszystko grało bez problemu. Dogadać w czym. A co z moim czasem ze mną też się dogadasz. Miałem w 2 godziny 50 baniek mieć a mam tylko 17. Zwrócisz mi pozostałe 33 bańki ??. Namo musi pilnować i niestety nie ma innej opcji. 30 minut na sesje szło na ciebie cebularzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, modoc napisał:

Wina ewidentnie jest po twojej stronie.

Każdemu się może zdarzyć. Już po 16 dostał info, że laguje a ten dalej w zaparte dołącza do sesji. Na wczorajszej sesji też był typ co lagował, dostał info, ogarnął temat i na kolejnej nie było z nim problemu.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przestał(a) promować temat
  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum