Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.02.2019 o 04:45, Sosna94 napisał:

Hmmmm po rodzicach z klubu 500+

Następnym razem zastanów się zanim wydasz pieniądze rodziców.. Twoja matka ciągnie do ostatniej kropelki a tatuś zapierdala w polu a nie dojebany gówniaka nie potrafi przeczytać opisu Money Lobby i poprawnie wysłać donejta i czeka biedny 2 miech aż mu zapro przyjdzie.. ŻAŁOSNE. 

To już zaczyna bawić, a konkretnie twoje zachowanie na poziomie drugoklasisty i poziom intelektualny na poziomie bieżnika i 2 letniej opony, teksty z gimbazy zawsze śmieszne tylko ze ja na swoje błędy akurat zarabiam sam od kilku lat bo jestem po 20 ale nikogo to nie obchodzi dlatego takie fora obrastaja w ludzi twojego pokroju co jest po prostu żałosne ale i adekwatne w stosunku do samego forum. Nie zamierzam się już udzielać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, hyper_m napisał:

Żądam zwrotu pieniedzy

To sobie żądaj.

30 minut temu, hyper_m napisał:

ban po jednym dniu

Wczoraj na sesji był odpalony gówniak i sypał hajsem. Takie jest ryzyko kupowania najtańszej opcji kasy do GTA Online.

cheter na money lobby.png

Polecam Level Up, tu nie trafisz na odpalonego gówniaka.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2019 o 16:59, Benio_PL98 napisał:

To już zaczyna bawić, a konkretnie twoje zachowanie na poziomie drugoklasisty i poziom intelektualny na poziomie bieżnika i 2 letniej opony, teksty z gimbazy zawsze śmieszne tylko ze ja na swoje błędy akurat zarabiam sam od kilku lat bo jestem po 20 ale nikogo to nie obchodzi dlatego takie fora obrastaja w ludzi twojego pokroju co jest po prostu żałosne ale i adekwatne w stosunku do samego forum. Nie zamierzam się już udzielać. 

 utkaj pizde gówniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum