Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Misiewskrrrt napisał:

Japierdole ja sie @Namo nie dziwie że ty z takimi gówniakami nie wytrzymujesz skoro pytaja o 1 rzecz 100 razy

Bo to przecież takie trudne jak przychodzi nowa osoba napisać że nie ma rozwiazania na ten problem albo jeżeli jest chociaż odesłać do strony w komentarzach gdzie już się odpowiedziało na to.
ahh te jebane gówniaki jak oni tak mogą pytać się o problem administratora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, happyxer napisał:

Bo to przecież takie trudne jak przychodzi nowa osoba napisać że nie ma rozwiazania na ten problem albo jeżeli jest chociaż odesłać do strony w komentarzach gdzie już się odpowiedziało na to.
ahh te jebane gówniaki jak oni tak mogą pytać się o problem administratora 

Widzę że nie grzeszysz inteligencją, wystarczy trochę własnej inicjatywy żeby się dowiedzieć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, happyxer napisał:

odesłać do strony w komentarzach gdzie już się odpowiedziało na to

Może jeszcze frytki do tego?

16 godzin temu, happyxer napisał:

jak oni tak mogą pytać się o problem administratora

To, że mamusia robi wszystko za ciebie to nie znaczy, że jakiś stary skurwiel z internetu też będzie.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenia do sesji wam nikt nie wyśle. Tylko dostaniecie zaproszenie do znajomych (ja dostałem po około godzinie). Akceptujecie i wchodzicie na sesje poprzez kliknięcie ''dołącz do gry'' kiedy chcecie i wychodzicie kiedy chcecie.  Możecie kilka dni to zbierać, wchodząc i wychodząc kilka razy dziennie.  Jak wyskakuje okno z nieprzetworzoną transakcją to nic nie robicie niech ono sobie będzie,  kasa cały czas nieprzerwanie będzie lecieć. Tylko zablokujcie czymś klawisz Caps Lock, bo gdy on będzie wciśnięty nigdy was nie wywali za nieaktywność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Daro267 napisał:

Zaproszenia do sesji wam nikt nie wyśle. Tylko dostaniecie zaproszenie do znajomych (ja dostałem po około godzinie). Akceptujecie i wchodzicie na sesje poprzez kliknięcie ''dołącz do gry'' kiedy chcecie i wychodzicie kiedy chcecie.  Możecie kilka dni to zbierać, wchodząc i wychodząc kilka razy dziennie.  Jak wyskakuje okno z nieprzetworzoną transakcją to nic nie robicie niech ono sobie będzie,  kasa cały czas nieprzerwanie będzie lecieć. Tylko zablokujcie czymś klawisz Caps Lock, bo gdy on będzie wciśnięty nigdy was nie wywali za nieaktywność. 

No i to jest wytłumaczenie, podejrzewam że ludzie którzy teraz będą czytać ten komentarz nie będą mieli więcej jakich kolwiek głupich pytań o to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kacper1234 napisał:

Podczas zbierania kasy na sesji money lobby

a trochę wcześniej

Dnia 5.07.2017 o 21:29, Kacper1234 napisał:

gracz bierze misję, na której początku na darmo można podnieść amunicję, dzięki której mamy całe ammo na full i możemy wyjść z nią do online. Jednak nie pamiętam jak ta misja się nazywa, kojarzy może ktoś nazwę?

trzeba było nie kombinować

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kacper1234 napisał:

wykop mojego posta sprzed 2 lat o misji dodanej przez R*

Po tym poście widać, że lubisz kombinować. Pogliczowało się trochę kaski a potem pewno poleciałeś na Money Lobby bo nic nie działało z filmików na Youtube.

Poza tym, użytkownik 123123 nigdy nie był na Money Lobby więc ... idź pisać bajki na qufnikowym discordzie.

7 minut temu, Kacper1234 napisał:

nie polecam

Kogo interesuje co poleca jakiś qufniak?

39 minut temu, franciszekwp1 napisał:

aktualna?

Tak.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłem dziś dostęp do Moeny Lobby. Zebrałem ok. 20 mln, wyszedłem z sesji Money Lobby i dołączyłem do gry na innej - publicznej. Po jakimś czasie zrobiłem małe zakupy na jakieś ok. 16 mln (dodam, że miałem 4 mln swoje "legalne"). W tych 16 mln znalazły się tylko pojazdy + ulepszenia broni w Terrorbyte. Po niedługiej chwili od zrobienia zakupów i ulepszenia broni wyskoczył mi komunikat, ze dostałem BANA na miesiąc i reset wszystkich postaci. Dodam, ze stosowałem się do wszystkich zaleceń, nie wpłaciłem hajsu na wirtualne konto, itd. Co mogło być powodem bana? Co mogłem zrobić źle, o ile w ogóle zrobiłem coś źle? Tym bardziej, że zebrałem jedynie 20 mln z Money Lobby. Chyba ta oferta nie jest w 100% bezpieczna jak się zapewnia, mimo stosowania się do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum