Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa przepraszam że się zapytałem, po 3 godzinach czekania i przejściu w offline postaci która miała zrzuć pieniądze. Nie nawalam do ciebie jakimś spamem z zapytaniem ej Namo kiedy kiedy bede miał hajs????? tylko pytam sie innych bo ostatni raz na dropie byłem ponad rok temu i może coś się zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2016 o 10:55, Namo napisał:

@slum5 tylko platforma PC.

Uważajcie na oszustów którzy podszywają się pod mnie lub próbują mnie naśladować kopiując treści i grafiki z mojego forum. Robią to na Allegro, forach złudnie podobnych do mojego ale najczęściej na Facebook-owych grupkach oferując sypanie hajsu i modowanie kont w zamian za wysłanie kodu Paysafecard oraz bezczelnie powołują się na GTA Forum. Zazwyczaj banują zaraz po przesłaniu kodu lub danych logowania do konta Steam lub Socialclub. Tracisz wtedy kupon lub nawet konto z grą. Jedynym bezpiecznym miejscem do wysyłania donejta jest system darowizn tipeeestream a dane do konta wysyłasz wyłącznie przez system wiadomości prywatnych na tym forum. Nie daj się nabrać na niższe ceny hajsu w GTA Online, zazwyczaj takie oferty przedstawiają dzieciaki które chcą zarobić na nową grę sypiąc hajs i modując konta darmowymi haxami lub takimi które generują bana. Nie daj się wyrolować, jedynym i najbardziej popularnym i bezpiecznym sposobem na hajs w GTA Online jest Money Lobby i Level Up z www.gtaforum.pl. Nie ryzykuj. nie podawaj danych do logowania Socialclub nieznanym osobom na Facebook-u którzy chcą Cię okraść z gry lub za kilka złotych doprowadzą do blokady dostępu do GTA Online. Nie daj się namówić na udział w modowanych sesjach z sypaniem hajsu po których stracisz postępy swojej postaci w grze.

Kiedy dostanę zapro do znajomych nick kacpi1707

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kacpi455HC napisał:

Kiedy dostanę zapro do znajomych nick kacpi1707

2 godziny temu, apop napisał:

Witam kupiłem money lobby za 20 pare złoty  i juz mineło 3godziny i nadal nie dostałem zaproszenia chyba straciłem moje pieniadze tylko 

Jak przyjdzie Wasza kolej.

1 godzinę temu, HowkingPower napisał:

Pytanko, czy jeśli zdobędę już te 100 mln i usunę konto sypiącego ze znajomych, to żeby znowu dołączyć do sesji, to muszę znowu wpłacić donejt?

Tak. Będziesz musiał wpłacić kolejny donejt.

Edytowane przez Gal_Anonim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum