Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy do moneylobby można wejść tylko raz ? 

Wczoraj około 20:00 byłem na sesji, zebrałem  6 milionów (choć gwarantowane 50 milionów/h był nierealne do osiągnięcia) po czym Ania wyszła z sesji, więc również ją opuściłem. Dziś nie mam opcji "dołącz do gry" tylko została "zaproś do gry". Problem pełnej sesji u Ani czy wykorzystałem swój limit ? 


Pozdrawiam Dawid. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Namo napisał:

tak, dostosowałem się do twojego niedojebania

Skoro Wy zjebaliście sesje bo wasz skrypt się zaciął to tak trudno odpowiedzieć ? proste pytanie prosta odpowiedź, ale rozumiem że pierw trzeba się zniżyć do Twojego poziomu by odpowiedź otrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Namo napisał:

naucz się czytać

1 godzinę temu, Karol522 napisał:

Jeśli klikam Dołącz do znajomych to nie może znaleźć kompatybilnej sesji, a jeśli wejdę na profil od kogo dostałem zaproszenie to też nie ma opcji żeby dołączyć do gry, chociaż jest ona online...?

Również polecam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pytanko bo jakoś w przekroju lipiec/wrzesień wyslalem donate w wysokosci 5 dolarkow ale przestalem grać. Teraz znów zaczalem i mam pytanko czy jeżeli nie zebrałem 100 mln tylko tam okolo 25 to to już się przedawniło bo w znajomych osoby od money lobby już nie mam ? . Czekam na odpowiedź

Nick SocialClub:-Markiel- (Zmieniony z MarkielxSimba)

Edytowane przez Markiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SQuban napisał:

Nie nie dostałem sprawdzałem może coś źle zrobiłem trudno najwyżej wyślę jeszcze raz a czy czeba zaznaczyć opcję (Chcę wesprzeć namopsx i zgadzam się na poniesienie dodatkowych opłat)?

Czytaj dokładnie instrukcję ze zrozumieniem to o nic nie bedziesz pytał. Ja zrobiłem raz w życiu przelew do Namo na w/w dane i nie zrobiłem pomyłki i wszystko przeszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kitsuv19 napisał:

Czytaj dokładnie instrukcję ze zrozumieniem to o nic nie bedziesz pytał. Ja zrobiłem raz w życiu przelew do Namo na w/w dane i nie zrobiłem pomyłki i wszystko przeszło bez problemu.

Czytałem wiele razy wszystko zrobiłem jak czeba nie zaznaczyłem tylko tej  opcji z dodatkową opłata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum