Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Leniu? Czytaj 50 stron i szukaj... nie mając pewności, że na pewno znajdziesz odpowiedź. Myślę, że ktoś kto się tym zajmuje i zna się na rzeczy, czyli @Namo zna odpowiedzi na te pytania i napisanie tych odpowiedzi zajmie mu jakieś 10 sekund... A mówią, że "Klient nasz Pan".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo mam pytanie odnośnie tego zdania:

Cytat

Pamiętaj aby tego hajsu nie wpłacać do banku i szybko go rozpuścić na zakupy pojazdów, broni, nieruchomości i inne.

Czy słowo "nie" odnosi się również do szybkiego rozpuszczenia kasy czy nie? Jak mam to rozumieć: należy szybko rozpuścić kasę czy nie wolno tego robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniu? Czytaj 50 stron i szukaj... nie mając pewności, że na pewno znajdziesz odpowiedź. Myślę, że ktoś kto się tym zajmuje i zna się na rzeczy, czyli  zna odpowiedzi na te pytania i napisanie tych odpowiedzi zajmie mu jakieś 10 sekund... A mówią, że "Klient nasz Pan".


To zostań przy konsoli jak jestes na tyle leniwy, że nie chce się tobie przeczytać paru stron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, smsa wysłałem  prawie godzinę temu dokładnie o 20:32 w starym telefonie nie mam przestawionej godziny do tyłu gdyż leży nieużywany, na smsa zwrotnego czekałem ponad pół godziny, gdzie z automatu powinienem go dostać, nie ważne, nie prujmy się do siebie, każda z stron powinna być zadowolona, po prostu zwróciłem uwagę i podałem wszystkie potrzebne informacje dotyczące mojej osoby, no cóż, lekki spam ._.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cebuuus napisał:

kultura tutaj

To nie muzeum ani nie występ zespołu regionalnego.

2 minuty temu, OgarneGo napisał:

nie prujmy się do siebie

Ty zacząłeś, ja już mam focha,

2 minuty temu, OgarneGo napisał:

po prostu zwróciłem uwagę

Ja cię zaraz zwrócę. Jak ci się śpieszy to poczekaj aż ci przyjdzie kod i jak otworzę kartę z tipanddonation.com

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

To nie muzeum ani nie występ zespołu regionalnego.

Zauważyłem... Ale jednak wobec innych wypadałoby być kulturalnym, niezależnie od miejsca, w którym się rozmawia. Mniejsza z tym.

Zapytam grzecznie jeszcze raz,  jak wygląda sprawa z banem za Money Lobby organizowane przez GTAForum? Wykrywalne czy nie? Co robić oprócz nie wpłacania do banku i szybkiego wydania tej kasy? Ile osób po tym Money Lobby skarżyło się na zbanowanie konta? Jeżeli dostane bana za Money Lobby to jeśli jest to pierwszy ban - 14 dni czy perm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie po części masz rację, ale wracasz i możesz iść kimać, pracuj na 3 zmiany, 6-14 / 14-22 / 22-6, trzeba wstać o 5 albo wcześniej nawet, pracuj fizycznie, wracasz bolą Cie plecy od ciągłego schylania się i nogi od stania, w ciągu tych 8h masz 10 min przerwy żeby zjeść bułkę czy dwie i nawalasz dalej :D Korzystając z tego, iż już napisałem to dorzucę jeszcze "beczące" pytanie, czy dostanę zaproszenie do tej sesji czy mam poczekać do jutra? :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cebuuus napisał:

wobec innych wypadałoby być kulturalnym

Twój brak kultury związany z pogardą dla tego co ja pisałem i inni użytkownicy na tych 50 stronach wątku poraża mnie. Jak można być takim ignorantem?

A twoje pytanie jest durne.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Twój brak kultury związany z pogardą dla tego co ja pisałem i inni użytkownicy na tych 50 stronach wątku poraża mnie. Jak można być takim ignorantem?

A twoje pytanie jest durne.

Durne? Normalne, pytanie jak każde inne.
Po wpisaniu słowa "ban" w wyszukiwarce na forum i po przeanalizowaniu każdej wyszukanej frazy we wszystkich postach - odpowiedzi na moje pytania nie znalazłem. - Więc jaka pogarda na to co "pisałeś"? Jednak nie ignorant. :)

A Tobie odpowiedź na te "durne" pytania zajęłaby około 10 sekund, czyli już dawno byś miał mnie z głowy.

Może odpowiesz w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cebuuus napisał:

Tobie odpowiedź na te "durne" pytania zajęłaby około 10 sekund

Zapewne ale przedstawiłeś się jak buc tą wypowiedzią

2 godziny temu, Cebuuus napisał:

nie mam zamiaru szukać tego

a mi się już nie chce z tobą pisać.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo przestał(a) promować temat
  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum