Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na ciągły spam na koncie sypiącym i masowe próby zapraszania do znajomych zdecydowałem o zmianie konta sypiącego. Uprawnieni donejtorzy dostaną zaproszenia a za ujawnienie nazwy nowego konta zostaniesz usunięty ze znajomych.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2020 o 12:07, Namo napisał:

Ze względu na ciągły spam na koncie sypiącym i masowe próby zapraszania do znajomych zdecydowałem o zmianie konta sypiącego. Uprawnieni donejtorzy dostaną zaproszenia a za ujawnienie nazwy nowego konta zostaniesz usunięty ze znajomych.

Mój nick Uckerii

wysylalem donejta w grudniu 2019 roku ? czekam na dodanie z innego konta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 4 dni nie mogę wejść na sesję GTA forum 51 ponieważ mam coś zbudowane prosił bym o zwrot pieniędzy moja nazwa to ciri6969

Dnia 16.01.2020 o 13:11, Namo napisał:

Ze względu na limit 250 znajomych na koncie sypiącym dziś usunąłem ze znajomych wszystkich co wysłali donate przed 1 stycznia 2020. Jeśli wysłałeś donate po tej dacie i nie masz ponownego zaproszenia napisz do mnie na pw z nickiem sc i potwierdzeniem wysłania donate.

Witam ja na nowym koncie przez Pana stworzonym gta....... nie mogę wejść na

Pana sesję już od kilku dni prosił byk o zwrot pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym jakkolwiek skorzystać z usług za które wcześniej (około 3 miesiące temu) zapłaciłem ?

Nie widzę, aby w regulaminie o tym problemie napisane.

Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Nie czytając regulaminu wysłałem donejta i po paru dniach pomyślałem iż nic z tego nie będzie

zarazem przestałem grać w GTA V przez co nie widziałem wiadomości/zaproszenia i ostatnio zobaczyłem wiadomości więc z stąd jest moje pytanie.

Edytowane przez Fr0teun
błędnia ortograficzna, brak podania problemu xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum