Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Namo napisał:

Przeczytaj regulamin Money Lobby, może coś wpadnie ci do głowy.

Skoro gość mnie wyrzucił to pewnie to: Jeżeli wyjdzie na jaw, że nie przeczytałeś opisu i tego regulaminu zostaniesz wyrzucony ze znajomych konta sypiącego.

Aczkolwiek przeczytałem regulamin kilka razy, nie ruszałem się itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przychodzę z pytaniem czemu zostałem wyrzucony ze znajomych konta które sypie pieniądze bo nie złamałem żadnego punktu regulaminu ale pamiętam sytuacje gdzie zostałem zestrzelony i nie wiem dlaczego nie biegałem nie dawałem żadnych pojazdów na pole golfowe czasami chodziłem raczej kręciłem się aby pieniądze zaczęły na mnie lecieć wydarzyło się to około tydzień temu a zebrałem 1/5 z całych 100 mln. Proszę o szybką odpowiedź i wytłumaczenie mi bana bo sesja jest miła są fajni ludzie i mam 1 nowego znaj a nie chciałbym dawać złej opinii 

Pozdrawiam Czarkun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czarkun napisał:

nie złamałem żadnego punktu regulaminu

Tak, oczywiście. Z innego powodu nie leci się ze znajomych konta sypiącego.

12 godzin temu, Sponczu napisał:

działa to jeszcze?

nieprzerwanie od 2016 roku

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czarkun napisał:

skąd pewność że złamałem regulamin

jeśli zostałeś wyrzucony to z żadnego innego powodu tylko za regulamin

2 minuty temu, Czarkun napisał:

Jak działa sprawdzanie graczy ?

Chuj cię to obchodzi ale zapytać możesz.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak wygląda sprawa z tym limitem 100mln GTA$? Czy 100mln jest limitem na całe konto, czy mogę zbierać hajs do woli, póki stan mojego konta nie przekroczy 100mln?

Jeżeli nie jest to zrozumiałe: Korzystam z usługi Money Lobby i zbieram załóżmy 98mln GTA$. Potem kupuje sobie jakieś pierdoły i zostaje mi 10 mln. Potem zbieram sobie znowu hajs od jakichś innych modderów i mam np. 50 mln. Po jakiejś matematyce łącznie uzbierałem 138mln, ale mój stan konta NIGDY nie przekroczył 100mln. Czy dostanę bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum