Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj kupiłem pakiet i wszedłem na sesję, zebrałem 3 MLN po czym wyszedłem i dzisiaj chcąc wejść wyskakuje komunikat że gracz nie uczestniczy już w sesji. Czy jest to spowodowane wczorajszym wyjściem ? Na stronie pisało że można wchodzić kiedy się chce i o każdej godzinie do momentu uzbierania 100 MLN, dodam że na sesji był tryb pasywny, na sesji nie wydawano pieniędzy oraz nie łamano regulaminu ML. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Namo napisał:

sesja jest cały czas online

Mógłbyś coś doradzić co można z tym zrobić ? Mimo wszystko po wciśnięciu przycisku "Dołącz do Gry" ładuje i po chwili wyrzuca z komunikatem "Gracz nie uczestniczy już w sesji. Łączenie z nową sesją GTA Online ." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Namo napisał:

Nie zajmuję się rozwiązywaniem problemów technicznych graczy GTA Online związanych z dołączaniem do sesji.

Jak bierzesz za to siano to jesteś zobowiązany do rozwiązywania takich problemów, w przeciwnym razie podlega to pod oszustwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hkjkvv96 napisał:

jesteś zobowiązany

to ja ustalam do czego jestem zobowiązany a nie jakiś nierozgarnięty gówniak

1 minutę temu, Hkjkvv96 napisał:

podlega to pod oszustwo

idź więc do najbliższej plokulatuly i zgłoś oszustfo

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

to ja ustalam do czego jestem zobowiązany a nie jakiś nierozgarnięty gówniak

Z takimi tekstami bym sobie uważał, bo gówniakiem można nazwać Ciebie widząc jak odpowiadasz mi oraz innym osobom na tym forum z jakim szacunkiem do nich podchodzisz mimo iż ludzie Ci siano płacą a gówniaki raczej kasą nie dysponują . A na twoje nieszczęście mam 25 lat i nad tym złożeniem oskarżenia za oszustwa w Internecie się grubo zastanowię. Tym bardziej że po poprzednim komentarzu wywaliłeś całkowicie moje konto ze znajomych mimo że Ci zapłaciłem. Więc albo zwracasz pieniądze albo robisz tak żeby wszystko działało  i żeby te 100 mln za które zapłaciłem było na moim koncie. Oszustwo w Internecie zaczyna się od kwoty 1 PLN, a tam gdzie trafią screeny stąd oraz wyciągi z kont bankowych i twoja strona na pewno się tym zainteresują. Więc się zastanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hkjkvv96 napisał:

na twoje nieszczęście mam 25 lat

Czyli jak ja rozpakowywałem zegarek Casio na pierwszej komunii to twój stary dopiero ci matkę zalał, tak?

3 minuty temu, Hkjkvv96 napisał:

Więc się zastanów.

Zastanowiłem się. Daj znać jak będę musiał zgłosić się do więzienia ?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a takie pytanko mam, bo zwyczajnie nie jestem pewny. Skoro trzymam kasę z dala od konta, w formie gotówki, to nie będzie problemu przy zakupie nieruchomości? Czy jak będę chciał kupić na przykład biuro przez internet w telefonie to nie wywali mi błędu bo nie mam kasy na koncie, czy to nie działa w ten sposób i nie będzie problemów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum