Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 dni wykorzystałem kiedy? Wczoraj byłem dzisiaj chciałem to mnie wywaliło teraz chciałem. To jak to w takim razie działa że na 3 dni wykupujesz bo nie rozumiem trochę tego.

Edytowane przez SzYsZkA

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Namo napisał:

Przeczytaj sobie pierwszą stronę cymbale bo coś ci się uroiło.

Tak widzę 3 godziny ale nie wykorzystałem jeszcze 3 h. A ten znowu wyzywa ogarnij się chłopie nie umiesz grzeczniej? 

Edytowane przez SzYsZkA

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SzYsZkA napisał:

nie wykorzystałem

Nie dziwie się, z twoim internetem byłby to cud a oferta nie dotyczy 3h tylko jest podane w jakich sypany jest hajs. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo będziesz miał problem na maturze.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Namo napisał:

Nie dziwie się, z twoim internetem byłby to cud a oferta nie dotyczy 3h tylko jest podane w jakich sypany jest hajs. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo będziesz miał problem na maturze.

Oczywiście jeszcze coś masz do powiedzenia? Wiem że mój net jest spierdolony ale nie musisz tak z pyskiem kurwa na mnie jechać i wyzywać po za tym przeczytałem i tam jest jak kurwa byk napisane że 3 h są wiec.

Edytowane przez SzYsZkA
  • Lubię to 1

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SzYsZkA napisał:

tam jest jak kurwa byk napisane że 3 h są wiec

Źle to rozumiesz cymbale. Są ludzie co od wczoraj byli na 6 sesjach łącznie przez 6h, więc okradli mnie, tak? Nie, podane godziny stanowią o której odbywają się sesje. Jak twój internet nie pozwalał w którejś uczestniczyć to nie mój problem. Były jeszcze sesje nocne, dziś rano i nawet po południu a ty zaspałeś.

18 minut temu, SzYsZkA napisał:

nie musisz tak z pyskiem kurwa na mnie jechać

Jak pani z polskiego nazwie cię tumanem bo nie potrafisz rozumieć czytanego tekstu to też jej się żalisz?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja byłem tylko na 1h tak całkowicie bo wcześniej miałem problemy z internetem i nie nazywaj mnie kurwa mać cymbałem nie lubię tego. A to że ktoś był 6 h to nie moja wina że nie upilnowałeś tych pajaców kurwa ja dopiero wykorzystałem 1 h jak na razie bo dalej się nie dało gdyż miałem problemy z internetem sam zresztą wiesz. A i to że ktoś siedział 6 h na sesji łącznie to na pewno nie byłem ja mi się udało wykorzystać 1 h góra 2h ale wątpię i co przez tych skurwieli mam tracić to za co zapłaciłem bo ty nie dopilnowałeś proponuję sobie zapisywać kto ile h już był a na pewno nikt ciebie nie okradnie. Nie zaspałem po prosu mnie nie było a to że mnie nie ma to co mam rozumieć że przepada?

Edytowane przez SzYsZkA

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzYsZkA napisał:

miałem problemy z internetem

To nie moja wina.

19 minut temu, SzYsZkA napisał:

nie lubię tego

Ja też nie lubię tego co piszesz.

19 minut temu, SzYsZkA napisał:

ktoś był 6 h to nie moja wina

Ja mu nie zabraniam, u mnie nie ma limitu, robię dodatkowe sesje żeby więcej zarobili. Ty mogłeś być na 9 sesjach ale przez twój internet nie mogłeś. Nie zrzucaj winy na mnie.

20 minut temu, SzYsZkA napisał:

proponuję sobie zapisywać

Nie będziesz mi życia układał gówniaku.

21 minut temu, SzYsZkA napisał:

nikt ciebie nie okradnie

Nikt mnie nie okradł. Dalej nie rozumiesz co do ciebie piszę.

21 minut temu, SzYsZkA napisał:

po prosu mnie nie było

Jak cię nie będzie na studniówce to nie urządzą jej jeszcze raz bo ciebie nie było.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Namo napisał:

To nie moja wina.

Ja też nie lubię tego co piszesz.

Ja mu nie zabraniam, u mnie nie ma limitu, robię dodatkowe sesje żeby więcej zarobili. Ty mogłeś być na 9 sesjach ale przez twój internet nie mogłeś. Nie zrzucaj winy na mnie.

Nie będziesz mi życia układał gówniaku.

Nikt mnie nie okradł. Dalej nie rozumiesz co do ciebie piszę.

Jak cię nie będzie na studniówce to nie urządzą jej jeszcze raz bo ciebie nie było.

 No tak znowu źle rozumiem. Dobra nie byłem na 9 przez mojego neta i to nie twoja wina tylko mojego spierdolonego kurwa mać dostawcy od tego gówna internetu którego posiadam oni powinni zostać zajebani za to sorry.

  • Lubię to 1

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacone za 3 dni. Byłem w poniedziałek, w środę na jednej sesji (ponieważ Namo prosił by Ci, którzy nie muszą iść szybko spać weszli na sesje późniejszą porą, gdy już wszedłem sesje okazały się być o innej godzinie niż pisał, na czacie w grze) i zostałem usunięty z listy (2 konta sypiące $ zniknęły z listy znaj.). Nie jest to post nawiązujący do konwersacji lecz informujący forumowiczów jak wygląda Money Lobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koxterier napisał:

2 konta sypiące $ zniknęły z listy znaj.

Od poniedziałku konto sypiące już dawno się zmieniły.

5 minut temu, Koxterier napisał:

informujący forumowiczów jak wygląda Money Lobby

Raczej informujący o tym, że w ciągu dnia na 50 kupujących trafi się 2-3 takich niedorozwojów jak ty i kolega @SzYsZkA którzy nawet w dupie palca złamie. Nawet mi was nie zal.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koxterier napisał:

W rekompensacie mógłbym chociaż na 1h się załapać.

Nie będę ci rekompensował twojej niezdarności. Nawet nie przyjąłeś zaproszenia od nowego konta, jak jesteś taki nieogarnięty to niech ci ktoś z domu to zrekompensuje.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum