Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Namo napisał:

Od poniedziałku konto sypiące już dawno się zmieniły.

Raczej informujący o tym, że w ciągu dnia na 50 kupujących trafi się 2-3 takich niedorozwojów jak ty i kolega @SzYsZkA którzy nawet w dupie palca złamie. Nawet mi was nie zal.

Aha oczywiście ty masz w dupie a ja ci powiem że jesteś zwykłym rozwydrzonym bachorem i mnie ciebie w ogóle nie jest żal bo nie wiem czy wiesz ale ja mam życie prywatne i nie siedzę kurwa całymi dniami przed kompem i nie jestem takim nerdem komputerowym jak ty gościu. A i zapomniałem dodać że jesteś niedojebem mózgowym skory to mnie możesz wyzywać za każdym razem to ja też mam takie prawo. Powiem tak jeszcze jest takie przysłowie cytuję '' Kozak w necie pizda w świecie'' takie zdanie mam na twój temat.

Edytowane przez SzYsZkA

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzYsZkA napisał:

Aha oczywiście ty masz w dupie a ja ci powiem że jesteś zwykłym rozwydrzonym bachorem i mnie ciebie w ogóle nie jest żal bo nie wiem czy wiesz ale ja mam życie prywatne i nie siedzę kurwa całymi dniami przed kompem i nie jestem takim nerdem komputerowym jak ty gościu.

Też zostałem z lekka wydymany ale po co obrażać, bądź tym lepszym bo i tak się nic nie wskóra ;) peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koxterier napisał:

Też zostałem z lekka wydymany ale po co obrażać, bądź tym lepszym bo i tak się nic nie wskóra ;) peace.

To prawda ale ja nie pozwolę żeby za każdym razem mnie obrażano albo wyzywano ja mu nic nie zrobiłem a on mnie wyzywa to jest szczyt bezczelności z jego strony nie znoszę tego i takie coś powinno się tępić. Wypowiedziałem się na ten temat gdyż nie lubię takiego czegoś. Trochę się uniosłem przepraszam ale nie lubię takiego traktowania.

Edytowane przez SzYsZkA

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Giki napisał:

otrzymasz zaproszenie do nieruchomości a w przypadku pola do gry w golfa podjedź tam samochodem jeśli nie zostaniesz tam teleportowany.

No widzisz, przeczytałeś tylko pół.

Dnia 9.10.2016 o 21:05, Namo napisał:

Zrzucanie worków odbywa się w nieruchomości Eclipse Tower lub na polu golfowym, otrzymasz zaproszenie do nieruchomości a w przypadku pola do gry w golfa podjedź tam samochodem jeśli nie zostaniesz tam teleportowany. Pamiętaj aby w trakcie sesji nie biegać, nie poruszać się a od bramy pola golfowego udaj się pieszo w miejsce sypania. Obowiązuje tryb pasywny i zakaz walki.

6 minut temu, SzYsZkA napisał:

jesteś zwykłym rozwydrzonym bachorem

Muszę zmienić profilowe bo faktycznie wyglądam jak bachor.

8 minut temu, SzYsZkA napisał:

takie zdanie mam na twój temat

Bardzo mnie interesuje twoje zdanie.

5 minut temu, Koxterier napisał:

zostałem z lekka wydymany

Normalne, są ludzie co ogarniają i zwijają z money lobby setki milionów a są też tacy co nie radzą sobie w życiu i są dymani.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*

5 minut temu, Giki napisał:

czekac na nastepna sesje

Tak.

5 minut temu, SzYsZkA napisał:

kolega mnie teraz wyrzucił ze znajomych

Żal mi się ciebie zrobiło ale jak ty kozak jesteś a ja pizda to ja się ciebie boję. Jeszcze mi najebiesz w sesji i będę płakał.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Namo napisał:

*

Tak.

Żal mi się ciebie zrobiło ale jak ty kozak jesteś a ja pizda to ja się ciebie boję. Jeszcze mi najebiesz w sesji i będę płakał.

Sorry ale ja nic nie najebie coś ci się chyba pomyliło.

Zapraszam do zakupów po przez mój link:

https://www.g2a.com/r/szyszloi322

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum