Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda, że dziś nie oddali nam jeszcze najnowszego skryptu do rzucania hajsu.

Nowa aktualizacja określana jest przez developerów jako "big update","surprise will be!!!" więc szykuje się coś zajebistego. Warto czekać.

  • Lubię to 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iron_cowosky napisał:

jutro już

Ja liczyłem na dziś ale widać coś jest na rzeczy. Może R* wypuścił jakąś cichą aktualizację i miało nas wybanować w pień na tym sypaniu a spryciarze obejdą to znowu i dalej będzie Money Lobby. Oni nie są w ciemie bici, wiedzą co robią.

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Namo napisał:

No szkoda, że dziś nie oddali nam jeszcze najnowszego skryptu do rzucania hajsu.

Nowa aktualizacja określana jest przez developerów jako "big update","surprise will be!!!" więc szykuje się coś zajebistego. Warto czekać.

O kurwa to zajebiście, czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Hegen1337 napisał:

Doczekam się kiedyś usługi którą kupiłem? To jest 3 dzień, a ja nawet nie mam was w znajomych. Tak sobie myśle, dlatego że duzo osób w tak krótkim czasie kupiło, moglibyście troszkę nas oszukać :(

Aaa, i tak się spytam, na co idzie kasa która my wam wysyłamy?

Trwają prace techniczne nad maszyną którą rzucają i nie wiadomo kiedy bedzie kolejne money lobby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Hegen1337 napisał:

Doczekam się kiedyś usługi którą kupiłem?

Ty akurat, nie.

40 minut temu, Hegen1337 napisał:

nawet nie mam was w znajomych.

Po chuj chcesz mieć nas w znajomych? Szukasz kolegów do wspólnej gry?

40 minut temu, Hegen1337 napisał:

moglibyście troszkę nas oszukać

Ok, oszukam ciebie. Ty nie dostaniesz kasy na Money Lobby, o zaproszeniu zapomnij. Skoro zostałeś oszukany idź na policję i zgłoś, że zostałeś oszukany.

40 minut temu, Hegen1337 napisał:

na co idzie kasa która my wam wysyłamy?

Na nową webkamerkę dla twojej mamy, teraz będziemy mogli oglądać jej pizdę w Full HD.

31 minut temu, ProManiak_PL napisał:

nie wiadomo kiedy bedzie kolejne money lobby

To nie pierwsza i nie ostania w ciągu roku przerwa działania tych elitarnych haxów, wszystkie one podyktowane są bezpieczeństwem.

20 minut temu, modoc napisał:

Lepiej poczekać niż potem kurwić, że za szybko wydali i perbana załapać.

Też jestem tego zdania. Lepiej poczekać niż potem pozbyć się konta do GTA Online. Na tylu uczestników zawsze znajdzie się taki cymbał który nie umie dołączyć do sesji a w tym przypadku taki co jęczy, że

25 minut temu, Hegen1337 napisał:

to tak długo trwa

nie zdając sobie sprawy z ryzyka. Wolę poczekać nić sypnąć wszystkim kasę która doprowadzi do bana na koncie. Kto inteligentny to rezerwuje miejsce w kolejce i cierpliwie czeka.

czekam.png

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum