Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Hegen1337 napisał:

tak sobie trochę pomyślałem bo tak długo czekam

Każdy czeka po to żeby sypany hajs był bezpieczny.

13 minut temu, Hegen1337 napisał:

Zaprosicie mnie gdy będzie te money lobby ?

Tak, dziś zrobię jednoosobowe Money Lobby tylko dla ciebie. Zrzucę ci 250 mln na darmowych cheatach i ty zdasz relację czy jest ban czy nie. Jak dostaniesz bana zwrócę ci twoje 5 euro, ok?

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Namo napisał:

Każdy czeka po to żeby sypany hajs był bezpieczny.

Tak, dziś zrobię jednoosobowe Money Lobby tylko dla ciebie. Zrzucę ci 250 mln na darmowych cheatach i ty zdasz relację czy jest ban czy nie. Jak dostaniesz bana zwrócę ci twoje 5 euro, ok?

Namo, to serio nie jest już śmieszne, będę czekał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hegen1337 napisał:

Doczekam się kiedyś usługi którą kupiłem? To jest 3 dzień, a ja nawet nie mam was w znajomych. Tak sobie myśle, dlatego że duzo osób w tak krótkim czasie kupiło, moglibyście troszkę nas oszukać :(

Aaa, i tak się spytam, na co idzie kasa która my wam wysyłamy?

A potrafisz kurwa czytać? Za każdym razem gdy tu zaglądam by sprawdzić status na stronie, to widzę co raz więcej komentarzy kurwa debili którzy bez przerwy pytają się kiedy lobby, czy już działa, dlaczego nie ma zaproszenia. Kurwie niedojebane, cięzko jest przewinąć dwie strony do tyłu i przeczytać, że napisane jest do kurwy nędzy, że prace jeszcze trwają? Że jak skończą to zmieni się status na stronie że MONEY LOBBY JUŻ DZIAŁA??? Cięzko kurwa przeczytać?  Po co przewinąć se stronkę do tyłu, zobaczyć wpisy prowadzącego.... Stronę wczesniej podane info na temat przebiegu prac nad haxem, ale po chuj tą stronę przewinąć, napiszę jeszcze kurwa 5 pytań kiedy lobby  <---- mam wrażenie, że większość debili piszących tu ma własnie takie podejście.... Kurwa jakbym ja był moderem, oddałbym takiemu kasę i kazał wypierdalać w podskokach i nigdy nie wracać. Pozdro - cierpliwy czytelnik :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ja też czekam. Zrobiłem wpłatę i czekam jak każdy inny człowiek. Różnica jest taka, że ja nie napierdalam pytań co godzinę "kiedy lobby"   "3 dni temu wpłaciłem a nie mam was nawet w znajomych"    "będzie dzisiaj sesja?"   -  ja zapytałem raz - dostałem odpowiedź i czekam. I nie napierdalam kurwa pytaniami co godzinę jak jebany dureń. Kazali czekać - czekam. A wiekszość? Pojawią się niedługo gwiazdy z pytaniami kiedy lobby. Heh kurwa mać nie moge już na to patrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Screamson napisał:

A potrafisz kurwa czytać? Za każdym razem gdy tu zaglądam by sprawdzić status na stronie, to widzę co raz więcej komentarzy kurwa debili którzy bez przerwy pytają się kiedy lobby, czy już działa, dlaczego nie ma zaproszenia. Kurwie niedojebane, cięzko jest przewinąć dwie strony do tyłu i przeczytać, że napisane jest do kurwy nędzy, że prace jeszcze trwają? Że jak skończą to zmieni się status na stronie że MONEY LOBBY JUŻ DZIAŁA??? Cięzko kurwa przeczytać?  Po co przewinąć se stronkę do tyłu, zobaczyć wpisy prowadzącego.... Stronę wczesniej podane info na temat przebiegu prac nad haxem, ale po chuj tą stronę przewinąć, napiszę jeszcze kurwa 5 pytań kiedy lobby  <---- mam wrażenie, że większość debili piszących tu ma własnie takie podejście.... Kurwa jakbym ja był moderem, oddałbym takiemu kasę i kazał wypierdalać w podskokach i nigdy nie wracać. Pozdro - cierpliwy czytelnik :)

oj Michałku mam podobne odczucia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LumnoxX napisał:

No chyba, że w ciągu kilku godzin money lobby będzie już aktywne :P (nie, ja też w to nie wierzę)

będzie aktywne czy nie będzie, to i tak znajdą się barany co będą nadal spamić że zapki nie dostali a wpłacili 2 min temu albo inne farmazony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, eweph34r napisał:

znajdą się barany co będą nadal spamić że zapki nie dostali

To jeszcze nic. Są tacy co nie potrafią przyjąć zaproszenia do nieruchomości gdzie sypany jest hajs i przez całą sesję molestują dzwonek do drzwi.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promuje ten temat
  • Namo odpiął/ęła i podpiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum