Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przed chwilą, AdriannTR napisał:

ze mnie oszukales ?

Ty mnie oszukałeś jebany cymbale bo chcesz wbić na sesję bez czytania opisu i regulaminu.

• Lubię to 1

Mam takie pytanie. W regulaminie napisane jest, że trzeba wydać całą czy tam większość kasy, jakby nie było to nie wpłacać tych 100 milionów na konto i szybko je wyprać. Tylko, że z tego co mi wiadomo to jak się coś tam kupuje, np. auta, samoloty, jachty itp. to kasę pobiera z konta bankowego, a nie z gotówki. Czy może jak pozbędę się wszystkiego z konta, to zacznie ciągnąć z pieniędzy "przy sobie"?

3 minuty temu, MIEDZIU715 napisał:

Dało by rade 2 mln ?

nie

6 minut temu, MIEDZIU715 napisał:

nwm czy doszlo

najwyraźniej nie doszło

19 minut temu, rogal199 napisał:

będzie to to samo konto

tak

20 minut temu, rogal199 napisał:

odbędzie się sesja o 17?

tak

• Lubię to 1

Poszedł ode mnie donejt na nick Tiximo, będę czekał i obserwował temat czy nic się nie zmieni w kwestii sesji o 17. Jakbyś mógł i miał na to czas to miło by było gdybyś rzucił okiem czy donacja przebiegła sprawnie.

5 minut temu, chocolatemilku napisał:

moglbys sprawdzic

Ujebaliście sobie, że będę sprawdzał każdego donejta po tym jak tu napiszecie? Posrało was?

• Lubię to 3

8 minut temu, Denilooo napisał:

Mam 2 Pytania 

Czy jest nadal ta promocja na +150 lvl ?

Czy spotykamy się na polu golfowym ?

Z góry dzięki za odpowiedź

Tak nadal jest promocja na 150 lvl spotykasz sie na polu golfowym lub w apartamencie ale najprawdopodobniej zostaniesz przetelportowany

• Lubię to 2

Mam pytanie w regulaminie napisane jest ze na zebranie kwoty mamy 24h, Czyli np, jak wiem że o 17 wejdę na sesję(o ile będzie i się uda wejść) ale będę musiał pilnie wyjść to mogę dołączyć potem na kolejną sesję by dozbierać jeszcze trochę $?  Z góry dziękuję za odpowiedź

12 minut temu, Hype napisał:

Mam pytanie w regulaminie napisane jest ze na zebranie kwoty mamy 24h, Czyli np, jak wiem że o 17 wejdę na sesję(o ile będzie i się uda wejść) ale będę musiał pilnie wyjść to mogę dołączyć potem na kolejną sesję by dozbierać jeszcze trochę $?  Z góry dziękuję za odpowiedź

tak jak o 17 wejdziesz i nie uzbierasz 100 mln bo będziesz musiał wyjść nie usuwaj wtedy konta sypiącego ze znajomych i wejdź na sesje o 19 żeby żeby dozbierać resztę pieniędzy i dopiero wtedy usuń ze znajomych konto sypiącego

• Lubię to 2

@Namo  Hej Namo, chciałbym za jakieś dwa trzy dni zakupić modowane konto, Lecz chciałbym zapytać bo nie widziałem tego nigdzie, czy konta modowane mają to pierwsze ostrzeżenie ( tnz. to o resecie postaci ) już za sobą czy nigdy tego nie było? Czy konto jest czyściutkie jakby nowo kupione?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Ragnarok
      Szukam osób do klubu motocyklowego żeby porobić trochę misji pograć na luzie i z kimś bo solo trochę lipa w grze mam 38-39 poziom bez spin bez marudzenia po prostu grać for funn nick w GTA to Ragnarok_2000
    • Przez Hartomuto
      Witam!
      Mam 19 lat. szukam osób chętnych do grania na PC w GTA V. Głównie bawię się w napady i we własne "przedsiębiorstwo" jeśli można to tak nazwać, czyli chodzi tu o przywóz materiałów, wywóz towarów, sprowadzanie i sprzedawanie aut. Jeśli byłyby jakieś chętne osoby proszę pisać do mnie na pw na Social Clubie albo na Steamie. Jeśli ktoś by chciał to mogę pomóc zarobić całkiem niezłą sumkę właśnie z owych napadów. Mam ponad dwusetny poziom także można powiedzieć że troszkę się znam. Szukam osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych, ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy, w GTA ciężko samemu coś osiągnąć, a granie w samotności często się nudzi. Dodam że posiadam własnego Tsa, sprawny mikrofon.
      PS. Jeśli byłaby jakaś ekipa która szukałaby osób do gry, to się polecam.
      Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hartomuto
      Steam: http://steamcommunity.com/id/Hartomuto