Skocz do zawartości

Recommended Posts

38 minut temu, Namo napisał:

Tylko, że mi Online nie chce się włączyć.

@Namo z tego co czytałem to nie tylko ty namo masz ten problem prawdopodobnie rockstar szykuje się na jutrzejszą aktualizacje widziałem też screena że niby rockstar mówiło że serwery nie będą działały

Your transactions

This page contains all the transactions you made using the email address : wojtekmlc1995@gmail.com

Amount Date Payment method Streamer Your pseudo Your comment
€5.00 December 12, 2016 6:40 PaySafeCard ViniPlay WojtekMLC Dziś wieczorem po 20:00 będe online

Przed chwilą, zychu200127 napisał:

anty-cheat nowy

Tak, jak każdy od 3 lat, lekkie przestoje a karawana jedzie dalej.

• Lubię to 1

A tego donate można wysłać o każdej godzinie ? czy tylko od 16 do 21 ? Zeby pozniej nie bylo ze wysle a pozniej nie wyslesz zapro

16 godzin temu, pirez18 napisał:

PS4 da rade cos ogarnąc

Nie.

1 minutę temu, Deiw napisał:

można wysłać o każdej godzinie

Tak.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Ragnarok
      Szukam osób do klubu motocyklowego żeby porobić trochę misji pograć na luzie i z kimś bo solo trochę lipa w grze mam 38-39 poziom bez spin bez marudzenia po prostu grać for funn nick w GTA to Ragnarok_2000
    • Przez Hartomuto
      Witam!
      Mam 19 lat. szukam osób chętnych do grania na PC w GTA V. Głównie bawię się w napady i we własne "przedsiębiorstwo" jeśli można to tak nazwać, czyli chodzi tu o przywóz materiałów, wywóz towarów, sprowadzanie i sprzedawanie aut. Jeśli byłyby jakieś chętne osoby proszę pisać do mnie na pw na Social Clubie albo na Steamie. Jeśli ktoś by chciał to mogę pomóc zarobić całkiem niezłą sumkę właśnie z owych napadów. Mam ponad dwusetny poziom także można powiedzieć że troszkę się znam. Szukam osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych, ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy, w GTA ciężko samemu coś osiągnąć, a granie w samotności często się nudzi. Dodam że posiadam własnego Tsa, sprawny mikrofon.
      PS. Jeśli byłaby jakaś ekipa która szukałaby osób do gry, to się polecam.
      Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/hartomuto
      Steam: http://steamcommunity.com/id/Hartomuto