Skocz do zawartości

Recommended Posts

eaglevhs    77

Oprócz pojawienia się nowych motocykli i ubrań dla prawdziwych twardzieli, a także możliwości założenia własnego gangu motocyklowego została zmieniona także inna zawartość. Wiele nowych opcji poprawi rozgrywkę i uprzyjemni spędzanie czasu wraz z GTA Online.

Motocykliści DLC
04.10.2016

-opcja wyścigu bezkontaktowego jest teraz dostępna w wyścigach kaskaderskich

-od teraz możesz przenieść level swojej pierwszej postaci także na drugą postać podczas jej tworzenia.
Przeniesiony level nie będzie jednak wyższy niż 120

-nie musisz już posiadać odpowiedniej rangi, aby nałożyć na swoje ubranie emblemat ekipy

-zniszczone i skonfiskowane samochody są teraz dostępne do wyboru w wyścigach

-opcja "szybkiego zoom'u" jest teraz dostępna we wszystkich kreatorach

-czas oczekiwania na rozpoczęcie wyścigu kaskaderskiego, kiedy jego lobby jest pełne został zmieniony do 10 sekund

Dodatek do Motocykliści DLC
11.10.2016

-dodano motocykle Western Daemon 2 oraz trzykołowe auto BF Raptor 

-umożliwiono kupno szóstej posiadłości oraz garażu

-od teraz możesz sprzedawać auta, które dostałeś za darmo w ramach bonusu dla powracających graczy. Jednak dostaniesz za nie jedynie 50% pieniędzy włożonych w ich modyfikację

Artykuł przetłumaczony przez użytkownika eaglevhs

Źródło: express.co.uk

14561842_1603645243270715_939016826002604032_n.jpg

14563566_1165039503585821_7010149128393465399_n.jpg

Edytowano przez eaglevhs
  • Lubię to 6

eaglevhs    77

@Adam Nawałka jeśli już utworzyłeś drugą postać nie możesz ;) jeśli jednak masz np. tylko jedną postać z np. 150 lvl i chcesz utworzyć drugą, to podczas tworzenia drugiej postaci masz możliwość przeniesienia levela z tej pierwszej ;) jeśli lvl pierwszej postaci to 150 lvl, to gra automatycznie zmniejszy ci go podajże do 120 lvla :) proste. Jeśli masz na pierwszej postaci 30 lvl, to na drugiej też możesz mieć 30 lvl :)

• Lubię to 1

Namo    1459
43 minuty temu, eaglevhs napisał:

od teraz możesz przenieść level swojej pierwszej postaci także na drugą postać podczas jej tworzenia

To może tłumaczyć problemy z przenoszeniem modowanych postaci. Wszyscy myśleli, że to walka z modrami a oni po prostu w tym grzebali :-) Tak mi się wydaje.

• Lubię to 3

Gość   
Gość
3 godziny temu, Namo napisał:

To może tłumaczyć problemy z przenoszeniem modowanych postaci. Wszyscy myśleli, że to walka z modrami a oni po prostu w tym grzebali :-) Tak mi się wydaje.

To teraz tylko czekać na konta modowane

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez kacperxd
      JAK WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE ?
    • Przez Said
      Wszyscy, którzy chcą mieć fuuuullll kasy w gta online zapraszam na obejrzenie filmiku i weście na linka w nim zamieszczonego.
      Metoda pochodzi od d3sk1ng i nadal jest bezpieczna.
      Gwarantuję wam, że będziecie zadowoleni. Nie proście się GRUBIAŃSKIEGO NAMO o kasę za euro tylko weźcie ją za free!
      Publikuję to tylko i wyłącznie dlatego, że irytuje mnie namo i jego podejście do użytkowników.
    • Przez Arbuzik4
      Siema, od jakiegoś czasu chciałem zrobić osiągnięcia z napadów  geniusz zbrodni, wszystko po kolei, ta sama ekipa itp. Nigdy nie chciało mi się za to zabrać aż do teraz.
      Więc tak jak w temacie, poszukuję ogarniętych i cierpliwych ludzi, którzy są w stanie poświęcić kilkadziesiąt godzin na zrobienie tych osiągnięć. nie oczekuje zbyt wiele, chcę tylko żebyśmy skumali się na ts'ie i wykonali te osiągnięcia. Jak będą chętni to podam wam jakiegoś tsa do wbicia i pogramy, jak są chętni podawajcie nicki z social cluba.
    • Przez ZjawaX
      Witam sprzedam zmodowane konto GTA online PC lvl 1000 kasa widoczna na obrazku płatność psc oraz przelew.