9 postów w tym temacie

Oprócz pojawienia się nowych motocykli i ubrań dla prawdziwych twardzieli, a także możliwości założenia własnego gangu motocyklowego została zmieniona także inna zawartość. Wiele nowych opcji poprawi rozgrywkę i uprzyjemni spędzanie czasu wraz z GTA Online.

Motocykliści DLC
04.10.2016

-opcja wyścigu bezkontaktowego jest teraz dostępna w wyścigach kaskaderskich

-od teraz możesz przenieść level swojej pierwszej postaci także na drugą postać podczas jej tworzenia.
Przeniesiony level nie będzie jednak wyższy niż 120

-nie musisz już posiadać odpowiedniej rangi, aby nałożyć na swoje ubranie emblemat ekipy

-zniszczone i skonfiskowane samochody są teraz dostępne do wyboru w wyścigach

-opcja "szybkiego zoom'u" jest teraz dostępna we wszystkich kreatorach

-czas oczekiwania na rozpoczęcie wyścigu kaskaderskiego, kiedy jego lobby jest pełne został zmieniony do 10 sekund

Dodatek do Motocykliści DLC
11.10.2016

-dodano motocykle Western Daemon 2 oraz trzykołowe auto BF Raptor 

-umożliwiono kupno szóstej posiadłości oraz garażu

-od teraz możesz sprzedawać auta, które dostałeś za darmo w ramach bonusu dla powracających graczy. Jednak dostaniesz za nie jedynie 50% pieniędzy włożonych w ich modyfikację

Artykuł przetłumaczony przez użytkownika eaglevhs

Źródło: express.co.uk

14561842_1603645243270715_939016826002604032_n.jpg

14563566_1165039503585821_7010149128393465399_n.jpg

Edytowano przez eaglevhs
6 osób lubią to

@Adam Nawałka jeśli już utworzyłeś drugą postać nie możesz ;) jeśli jednak masz np. tylko jedną postać z np. 150 lvl i chcesz utworzyć drugą, to podczas tworzenia drugiej postaci masz możliwość przeniesienia levela z tej pierwszej ;) jeśli lvl pierwszej postaci to 150 lvl, to gra automatycznie zmniejszy ci go podajże do 120 lvla :) proste. Jeśli masz na pierwszej postaci 30 lvl, to na drugiej też możesz mieć 30 lvl :)

1 osoba lubi to

43 minuty temu, eaglevhs napisał:

od teraz możesz przenieść level swojej pierwszej postaci także na drugą postać podczas jej tworzenia

To może tłumaczyć problemy z przenoszeniem modowanych postaci. Wszyscy myśleli, że to walka z modrami a oni po prostu w tym grzebali :-) Tak mi się wydaje.

3 osoby lubią to

3 godziny temu, Namo napisał:

To może tłumaczyć problemy z przenoszeniem modowanych postaci. Wszyscy myśleli, że to walka z modrami a oni po prostu w tym grzebali :-) Tak mi się wydaje.

To teraz tylko czekać na konta modowane

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Dawio89
      Witam, dzisiaj ukończyłem całą fabularke na ps4, i nie otrzymałem osiągnięca za ostatnią misje, za odkrycie prawdy o bradzie(to akurat ponieważ pominąłem kawałek), oraz mam 52 lvl na gta online i nie dostałem trofea szczebel po szczebelku (za 50 lvl). O co może chodzić ?
    • Przez Smietana
      Mam pytanie czy idzie w jakiś sposób usunąć działalność Klub Motocyklowy 
      Z góry dziękuje za odpowiedz wszystkich zainteresowanych tym tematem ! 
    • Przez Download-er
      Witam,
      Posiadam 3 samochody Elegy RH8 i nie mogę się ich pozbyć.
      Czy jest możliwość pozbycia się ich?
      Z góry dziękuję
      Download-er