Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

W zeszłym tygodniu wyszedł nowy update od Rockstar "Motocykliści", który wprowadził dużo zmian, niektóre lepsze a niektóre gorsze, wiadomo to jest Rockstar. Twórcy dali nam nowy tryb adwersarza, nowe bronie itd, ale nie o tym chciałem mówić. Najważniejszym aspektem nowego DLC są nowe pojazdy a konkretnie motocykle. W dniu update'u dostaliśmy ich 14, w ten wtorek (11.10.2016) doszedł jeszcze jeden. Oprócz tego z wtorku Rockstar planuje dodać jeszcze 4 inne motory:

1. Esskey
  2. Sanctus
  3. Vortex
  4. Shotaro

gta-5_5.png  gta-5_3.png

gta-5_0.png  gta-5_2.png

Ale to Shotaro jest głównym bohaterem tego postu. Motor, który jest odwzorowany z filmu Tron prawdopodobnie zostanie dodany na sam koniec. Shotaro ma być najszybszym motocyklem w świecie GTA ONLINE. Ma być szybszy od Bati 801 i nowego Hakuchou Drag. Motor bardzo ładnie prezentuje się nocą, ponieważ wtedy widać świecące neony.
Koszt tej zabawki ma wynosić 2,3mln GTA$ czyli kolejny sposób na to żeby gracze kupili karty SHARK.

Oto screen'y przedstawiające jak nowy król motocykli prezentuje się nocą.

GTA5 2016-10-13 23-34-05-89.jpgGTA5 2016-10-13 23-34-10-40.jpg

GTA5 2016-10-13 23-34-12-95.jpgGTA5 2016-10-13 23-34-16-46.jpg

GTA5 2016-10-13 23-35-31-50.jpgGTA5 2016-10-13 23-35-35-43.jpg

• Lubię to 5

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez NarezOfficial
      Serwer DiamentRP poszukuje dobrego i niedrogiego skryptera, wyspa jest już w dużej części zrobiona lecz potrzebuje ulepszeń, aktualizacji i dokończenia. Serwer jest wykupiony na OHV.
    • Przez BlackRaven
      Witam, mam do zaoferowania pomoc przy serwerach na platformę fivem oraz ragemp.
      Mogę dla Ciebie napisać skrypt/naprawić błędy lub pomóc przy nim.
      Niestety, ale są jakie czasy są, i ludzie doprowadzili do tego, że pomagam przy tym wyłącznie za jakieś pieniądze.
      Masz pomysł na skrypt? Potrzebujesz szybkiej pomocy?
      Zgłoś się do mnie na PW lub Discord.
      Discord: BlackRaven#0518
    • Przez Pro100wDupe
      Witam.Ostatnio kupiłem GTA V i po zainstalowaniu wyskoczył mi problem podczas aktualizacji.Pise że utracono połączenie z serwerami Rockstar (czy jakoś tak).Nie wiem co mam robić prosze pomoże ktos ???
    • Przez Wariatka
      Cześć wszystkim! 
      Szukam ludzi, którzy tak samo jak ja, lubią pograc w gta online. Na grze mam już kilku znajomych, ale poszerzenie grona wirtualnych przyjaciol nie zaszkodzi. 
      Jeżeli chodzi o rozgrywkę, mam na mysli wszelkie formy dostępne w gta. Zaczynając od sprzedaży, zasobów, kończąc na wspólnej zabawie w trybie adwersarza, deatchmatchu czy wyścigu. 
      Nie istotne który masz level i ile potrafisz, ile masz lat i skąd jesteś, bawić może się każdy. 
      Chętnie także pomogę początkującym. 
      Więc jeżeli zainteresowała Cie oferta dołączenia do wspólnej zabawy, zapraszam gorąco! 
      SocialClub - Nieznajoma441
      Gram głównie wieczorami, nieraz do późnej nocy, więc z dostępem na grze nie ma problemu. 
      Kilka słów o postaci : Lvl +120, ogarnięte podstawy gry, sporo godzin przegranych. 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.