Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na Xbox One


Marek Wieczorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu grywam w GTA Online na konsoli Xbox One, jednak ciągły brak graczy jest bardzo denerwujące.

Dlatego szukam innych graczy na tej konsoli do wspólnej gry, napadów oraz innych rozrywek.

Myślę że wiek oraz LVL nie mają większego znaczenia.

Mój nick, proszę dodawajcie do znajomych na konsoli to się dogadamy :)

WieMaro1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poszukuję jednej osoby do zrobienia geniusza zbrodni. Wymagania: minimum 50 lvl. ogarnięty w napadach, konsola Xbox One. Zainteresowani niech napiszą wiadomość do mnie a na social clubie do Wicio225

Edytowane przez WicioStarWars
Błędny wyraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, całkiem niedawno (bo wczoraj) zakupiłem sobie gta v na xone. Wcześniej grałem na PS3, ale chciałem zacząć od nowa. W związku z tym szukam osób chętnych do gry i pomocy w robieniu misji :) O kontakt proszę na forum, lub przez xboxa (GT taki sam jak nick na forum)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema,

Szukam na dzisiaj po godzinie 21:00 ludzi do robienia misji online do późnej nocy, a ewentualnie napadów. Chodzi mi o szybkie misje + restart. Najlepiej osoby 18+, tak aby mama jasia nie wyrwała mu pada z rąk bo za późno na granie. Niestety mikrofonu nie będę mógł używać, ponieważ dzielę łożę, a wybranka życia i tak jest na tyle wyrozumiała, że nie przeszkadza jej klikanie na padzie.

Mój nick to Kurt Rolson PL

Pozdro

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na Xbox One
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum