Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na Xbox One


Marek Wieczorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowy na forum, przyszedłem to głównie po poradniki odnośnie GTA V na Xbox One i po to by znaleźć ekipę do wspólnej gry. Dopiero zaczynam zabawę z GTA V Online (Z Xbox One z resztą też). Póki co mam dopiero 8 poziom i $60k, poszukuję ludzi do wspólnych akcji i do tego by mnie trochę podszkolili w GTA V Online. Nick na Social Club i Xbox mam taki jak tutaj (grahoo87), chętnie wspólnie pogram.

Coś o mnie:

Płeć: Samiec

Wiek: 30

Gram raczej codziennie w godzinach 21-22 do 1-2 w nocy

W weekendy lubię pograć przy piwie, minus taki, że potrafię pobluzgać, tak więc jak cenicie kulturę osobistą ponad wszystko to raczej nie będę odpowiednim członkiem ekipy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Siemka szukam czterech graczy do pogrania razem bedzie nas siedmiu zalozenia sa takie ze szukamy ludzi do napadów, luźnego grania, zabaw i wiele wiele innych.

Wymagania są takie ze musisz:

-Miec xboxa one

-miec co najmniej 14 lat

-Ranga min. 50

-posiadac mikrofon

-Miec fajny chumor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Elo elo ziomeczki i ziomalki :x

Szukam osób do pogrania na xboxie one, oczywiście nie mam jakiegoś dobrego w chuj levela jestem początkujący, ale ogarek w główce jest przy różnych akcjach :D Jeżeli chodzi o poziom to jest na poziomie przez długą kariere na RP SA-MP. Przechodząc do sedna tematu szukam: Ekipy, cru, ludzi do pogrania w wolnych chwilach, discord również wchodzi w grę możemy gadać, chlać i latać jak ta lalalalaalal.

co mnje interesuje:

#dobrefury #drifty #akcje #rp na świetle gry

Odnośniki do kont:

Discord:

dxr337
#2144

Social:

Cytat

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/doxor5g

/337absfsafaschaked

~zapraszajtaÆÆȚȚ⾴⾴}}}}646464

Xbox One:

doxor5g

PW NA STRONIE  w razie pytań

Edytowane przez dxr337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam! Zacznę od przedstawienia, jestem Arek, mam 19 lat w gta online gram od jakiegoś mc. Wspomnienia z seria mam od drugiej części jeszcze w 2D natomiast najwiecej godzin ograłem w san andreas jeszcze na ps2. To tak na wstępie żeby nie było ze jakiś noob ze mnie ? Razem z przyjacielem lubimy pograć tyljo brakuje nam osób (najlepiej z headsetem) do robienia napadów,misji i innych rożnej maści rozrywek w świecie los santos. Tyle ode mnie, podałbym swoją nazwę gdybym tylko pamiętał ten zbiór cyfr ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na Xbox One
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum