Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


NikoHuski

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kacpii666 napisał:

A możesz pomóc mi to zrobić na np. DISCORDZIE/SKYPIE/TS ?

Chyba sobie żartujesz. Masz dokładnie napisaną instrukcje a jeśli nie potrafisz jej czytać to masz ze sobą ewidentny problem. Jeśli torba ci się nie pojawia to załóż jakiś pancerz przez ekwipunek tak aby było go widać na postaci a potem załóż torbę.

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2018 o 20:37, NikoHuskie napisał:

Założyłeś tą torbę? Żeby ją zapisać musisz udać się do mieszkania, a mając ją na sobie nie możesz zmienić niczego w menu interakcji związanego ze stylem. Wszystko jest w opisie, czytaj dokładniej.

Albo do sklepu z przebieralnią ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2018 o 12:45, NikoHuskie napisał:

ID przedmiotów potrzebnych do zrobienia stroju 'nude' na kobiecie: [Dzięki @Cruzzer :D]

- podkoszulek nr 3

- koszulka nr 260

- rękawiczki (tors) nr 15, 32 lub 46

Rozumiem, że to trzeba wybrać z tego programu? Ale które to które? 

Edit. Już nieważne.

Edytowane przez Skoczix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja chyba już ogarnąłem jak się przebrać, ale gdy już jest w porządku i wyjdę z kupowania stroju (nie wiem jak to nazwać) tam gdzie musimy wejść żeby program działał poprawnie, niby wszystko jest okej, po paru sekundach ten strój "nude" klatka piersiowa znika. Znikają także ramiona. Mogę prosić autora o pomoc?

Edit. Już poradziłem sobie sam. 

Edytowane przez Skoczix
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NikoHuski zmienił(a) tytuł na [Aktualizacja] Outfiter BincoHaXUI 1.44
3 minuty temu, NikoHuskie napisał:

Ref

O kurwa, ale stary wątek. Pamiętam jak miałeś nick Maciek45PL. Ale ten czas leci. xDD

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Foll napisał:

Nie ma to jak pisać w temacie jakbyście nie mieli ze sobą kontaktu a siedzicie na discordzie. ?

Trzeba ilość postów nabić. ?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Dnia 18.01.2018 o 12:45, NikoHuski napisał:

Nie jestem twórcą tego programu i nie mam żadnych korzyści z udostępniania go na tym forum.

Prosty program do tworzenia i edytowania unikalnych strojów w GTA Online.

Całość nie ingeruje w kod gry, więc jest w 100% bezpieczna i nie trzeba obawiać się o zbanowanie konta.

 

Instrukcja:

1. Pobieramy archiwum i wypakowujemy je do folderu. [odnośnik do pobrania na dole tematu]

2. Uruchamiamy GTA Online, udajemy się do sklepu z ubraniami i podchodzimy do dowolnego stanowiska.

3. Minimalizujemy grę i uruchamiamy program z prawami administratora.

4. Ukaże nam się dość skomplikowane na pierwszy rzut oka menu, jednak wystarczy chwila aby wszystko ogarnąć.

Untitled.png.a1a3b9ffd5198a056d7f8715cb9fa561.png

Szare okienka przedstawiają ID przedmiotów, które aktualnie mamy założone. W białych natomiast możemy wpisać ID dowolnego przedmiotu, który chcemy założyć.

Pierwsze dwa okienka od lewej przedstawiają ID przedmiotu, drugie jego teksturę/kolor.

5. Przed edytowaniem czegokolwiek klikamy <Update current>

6. Aby założyć na siebie dowolny element stroju musimy wpisać jego ID w odpowiadającym mu okienku, a następnie kliknąć <Apply changes>. Przydadzą nam się do tego poniższe listy:

https://wiki.gt-mp.net/index.php/Character_Components

https://docs.google.com/document/d/1O8pp41q7iR6N84BNxMzXTXMKXAwUmypvtpKX8eyqaLE/

7. Wychodzimy z menu sklepu i możemy ujrzeć nasz nowy element garderoby.

 

Należy pamiętać, aby nie używać przedmiotów znajdujących się na czarnej liście, gdyż zostaną nam one zabrane przy najbliższej okazji, a strój na którym mieliśmy je zapisane usunięty.

Przedmioty takie to między innymi:

- wszystkie elementy stroju policjanta (czapka, koszula, spodnie, pas, buty)

- zielona kamizelka śmieciarza [pomarańczową można założyć, sprawdzałem]

- spodnie śmieciarza

- koszula ze stroju kolosa

- maska i ręce bestii

- strój 'nude' na kobiecie [Od aktualizacji 1.42 nie znajduje się już na czarnej liście i można go spokojnie zapisać, instrukcja poniżej ]

- wszystkie przedmioty świąteczne

- wszystkie przedmioty z aktualizacji sezonowych, ale tylko jeśli wcześniej ich nie odblokowaliśmy (czyli np. można założyć czapkę z puszkami piwa, ale tylko jeśli zakupiliśmy ją podczas aktualizacji związanej z Dniem Niepodległości USA, inaczej zostanie nam ona zabrana)

- niewidzialne części ciała, z paroma wyjątkami, które opisałem poniżej

- świecący strój body w kratę znajdujący się w plikach gry, przynajmniej dopóki nie zostanie oficjalnie dodany do GTA Online

- czapka 'Dunce' - można ją swobodnie nosić, ale nie da się jej zapisać i zniknie przy zmianie obecnego outfitu na inny

ID przedmiotów w czarno-białą kratę na męskiej postaci [kobiety nie sprawdzałem], które znalazłem:

- spodenki dresowe: 2

- spodenki 'bojówki': 6, tekstura: 6

- obcisłe spodnie: 4, tekstura 6

- trampki: 0, problem jednak polega na tym, że przedmiotu z takim ID nie da się ustawić poprzez ten program. Jeśli chcemy więc założyć przedmiot o ID wynoszącym 0 musimy go normalnie kupić w grze. W tym przypadku będą to szare trampki, które zostały jako pierwsze dodane do gry. Gdy mamy je już założone wystarczy poprzez program zmienić ich teksturę na 6.

- buty do biegania: 2

- buty do biegania z mniejszą kratą: 11, tekstura 6

- klapki: 5, tekstura 16

- sandały: 6, tekstura 16

- koszulka z krótkim rękawem: 0 (musimy założyć grafitową koszulkę w grze), tekstura 6

- koszulka z wycięciem: 1, tekstura 6

- długa koszulka bez rękawów: 2

- koszulka do bicia żony (xD): 5, tekstura 6

- sweter: 8, tekstura 6

- kamizelka do garnituru: 11, tekstura 6

- koszula: 12, tekstura 12

- koszula z podwiniętymi rękawami: 13, tekstura 6

Jeśli którąś z powyższych koszulek chcemy założyć na wierzch musimy ustawić ją w slocie 12, jeśli zaś pod spód, w slocie 9.

- kapelusz: 3

- czapka: 5

- czapka z daszkiem (przód): 10

- czapka z daszkiem (tył): 9

- okulary przeciwsłoneczne: 1

ID hełmu Space Ranger'a: 57, wpisujemy w slocie na czapki. [działa tylko na facecie]

Oliwkowa torba otwarta: 40

Oliwkowa torba zamknięta: 41

Czarna torba otwarta: 44

Czarna torba zamknięta: 45, nie polecam jednak jej używać, ponieważ kiedy ją założymy nie możemy zmienić żadnej opcji związanej ze stylem. Blokada ta została dodana w ostatniej aktualizacji.

Po założeniu torby nie można wejść w menu żadnego sklepu, a co za tym idzie, zapisać stroju. Wystarczy jednak udać się do dowolnego mieszkania, które posiadamy i tam zapisać strój. Osobiście polecam również podstawić sobie Avengera lub Mobilne Centrum Operacyjne pod sklep, dzięki czemu unikniemy zbędnego bieganie w te i z powrotem przy zapisywaniu większej ilości modowanych strojów.

Jeśli z jakiegoś powodu torba się nie pojawia wystarczy założyć dowolny pancerz i ponownie dodać ją do stroju.

ID emblematów ekipy, ustawiamy je w slocie z oznaczeniami: 3, 7, 20-30, 50-56, 59. Musicie sami popróbować, który będzie pasował do waszego stroju. Na niektórych koszulkach można również wcześniej umieścić emblemat ekipy w menu topów w grze, w ten sposób możemy mieć na sobie dwa emblematy jednocześnie.

ID niewidzialnych części ciała, które NIE znajdują się na czarnej liście i można je spokojnie wkomponować do stroju:

- niewidzialny tors z rękawicami wyścigowymi (zakładane na slocie 4 (w pierwszej zakładce)): 110 (tekstury 0-11), 111 (tekstury 0-15)

- niewidzialny tors z rękawicami materiałowymi: 16, 96

- niewidzialne stopy: 13 lub dowolne inne buty, w których wystarczy zmienić teksturę na jakąś absurdalną wartość, np. 100

ID przedmiotów potrzebnych do zrobienia stroju 'nude' na kobiecie: [Dzięki @Cruzzer :D]

- podkoszulek nr 3

- koszulka nr 260

- rękawiczki (tors) nr 15, 32 lub 46

 

To chyba wszystko, mam nadzieję, że komuś się te informacje przydadzą :)

 

DOWNLOAD: BincoHaXUI v5 for 1.44

 

 

==========

Źródło:

https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/250308-bincohax-1-42-external.html

Oraz własne doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum