Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


NikoHuski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem twórcą tego programu i nie mam żadnych korzyści z udostępniania go na tym forum.

Prosty program do tworzenia i edytowania unikalnych strojów w GTA Online.

Całość nie ingeruje w kod gry, więc jest w 100% bezpieczna i nie trzeba obawiać się o zbanowanie konta.

 

Instrukcja:

1. Pobieramy archiwum i wypakowujemy je do folderu. [odnośnik do pobrania na dole tematu]

2. Uruchamiamy GTA Online, udajemy się do sklepu z ubraniami i podchodzimy do dowolnego stanowiska.

3. Minimalizujemy grę i uruchamiamy program z prawami administratora.

4. Ukaże nam się dość skomplikowane na pierwszy rzut oka menu, jednak wystarczy chwila aby wszystko ogarnąć.

Untitled.png.a1a3b9ffd5198a056d7f8715cb9fa561.png

Szare okienka przedstawiają ID przedmiotów, które aktualnie mamy założone. W białych natomiast możemy wpisać ID dowolnego przedmiotu, który chcemy założyć.

Pierwsze dwa okienka od lewej przedstawiają ID przedmiotu, drugie jego teksturę/kolor.

5. Przed edytowaniem czegokolwiek klikamy <Update current>

6. Aby założyć na siebie dowolny element stroju musimy wpisać jego ID w odpowiadającym mu okienku, a następnie kliknąć <Apply changes>. Przydadzą nam się do tego poniższe listy:

https://wiki.gt-mp.net/index.php/Character_Components

https://docs.google.com/document/d/1O8pp41q7iR6N84BNxMzXTXMKXAwUmypvtpKX8eyqaLE/

7. Wychodzimy z menu sklepu i możemy ujrzeć nasz nowy element garderoby.

 

Należy pamiętać, aby nie używać przedmiotów znajdujących się na czarnej liście, gdyż zostaną nam one zabrane przy najbliższej okazji, a strój na którym mieliśmy je zapisane usunięty.

Przedmioty takie to między innymi:

- wszystkie elementy stroju policjanta (czapka, koszula, spodnie, pas, buty)

- zielona kamizelka śmieciarza [pomarańczową można założyć, sprawdzałem]

- spodnie śmieciarza

- koszula ze stroju kolosa

- maska i ręce bestii

- strój 'nude' na kobiecie [Od aktualizacji 1.42 nie znajduje się już na czarnej liście i można go spokojnie zapisać, instrukcja poniżej ]

- wszystkie przedmioty świąteczne

- wszystkie przedmioty z aktualizacji sezonowych, ale tylko jeśli wcześniej ich nie odblokowaliśmy (czyli np. można założyć czapkę z puszkami piwa, ale tylko jeśli zakupiliśmy ją podczas aktualizacji związanej z Dniem Niepodległości USA, inaczej zostanie nam ona zabrana)

- niewidzialne części ciała, z paroma wyjątkami, które opisałem poniżej

- świecący strój body w kratę znajdujący się w plikach gry, przynajmniej dopóki nie zostanie oficjalnie dodany do GTA Online

- czapka 'Dunce' - można ją swobodnie nosić, ale nie da się jej zapisać i zniknie przy zmianie obecnego outfitu na inny

 

ID przedmiotów w czarno-białą kratę na męskiej postaci [kobiety nie sprawdzałem], które znalazłem:

- spodenki dresowe: 2

- spodenki 'bojówki': 6, tekstura: 6

- obcisłe spodnie: 4, tekstura 6

- trampki: 0, problem jednak polega na tym, że przedmiotu z takim ID nie da się ustawić poprzez ten program. Jeśli chcemy więc założyć przedmiot o ID wynoszącym 0 musimy go normalnie kupić w grze. W tym przypadku będą to szare trampki, które zostały jako pierwsze dodane do gry. Gdy mamy je już założone wystarczy poprzez program zmienić ich teksturę na 6.

- buty do biegania: 2

- buty do biegania z mniejszą kratą: 11, tekstura 6

- klapki: 5, tekstura 16

- sandały: 6, tekstura 16

- koszulka z krótkim rękawem: 0 (musimy założyć grafitową koszulkę w grze), tekstura 6

- koszulka z wycięciem: 1, tekstura 6

- długa koszulka bez rękawów: 2

- koszulka do bicia żony (xD): 5, tekstura 6

- sweter: 8, tekstura 6

- kamizelka do garnituru: 11, tekstura 6

- koszula: 12, tekstura 12

- koszula z podwiniętymi rękawami: 13, tekstura 6

Jeśli którąś z powyższych koszulek chcemy założyć na wierzch musimy ustawić ją w slocie 12, jeśli zaś pod spód, w slocie 9.

- kapelusz: 3

- czapka: 5

- czapka z daszkiem (przód): 10

- czapka z daszkiem (tył): 9

- okulary przeciwsłoneczne: 1

 

ID hełmu Space Ranger'a: 57, wpisujemy w slocie na czapki. [działa tylko na facecie]

 

Oliwkowa torba otwarta: 40

Oliwkowa torba zamknięta: 41

Czarna torba otwarta: 44

Czarna torba zamknięta: 45, nie polecam jednak jej używać, ponieważ kiedy ją założymy nie możemy zmienić żadnej opcji związanej ze stylem. Blokada ta została dodana w ostatniej aktualizacji.

Po założeniu torby nie można wejść w menu żadnego sklepu, a co za tym idzie, zapisać stroju. Wystarczy jednak udać się do dowolnego mieszkania, które posiadamy i tam zapisać strój. Osobiście polecam również podstawić sobie Avengera lub Mobilne Centrum Operacyjne pod sklep, dzięki czemu unikniemy zbędnego bieganie w te i z powrotem przy zapisywaniu większej ilości modowanych strojów.

Jeśli z jakiegoś powodu torba się nie pojawia wystarczy założyć dowolny pancerz i ponownie dodać ją do stroju.

 

ID emblematów ekipy, ustawiamy je w slocie z oznaczeniami: 3, 7, 20-30, 50-56, 59. Musicie sami popróbować, który będzie pasował do waszego stroju. Na niektórych koszulkach można również wcześniej umieścić emblemat ekipy w menu topów w grze, w ten sposób możemy mieć na sobie dwa emblematy jednocześnie.

 

ID niewidzialnych części ciała, które NIE znajdują się na czarnej liście i można je spokojnie wkomponować do stroju:

- niewidzialny tors z rękawicami wyścigowymi (zakładane na slocie 4 (w pierwszej zakładce)): 110 (tekstury 0-11), 111 (tekstury 0-15)

- niewidzialny tors z rękawicami materiałowymi: 16, 96

- niewidzialne stopy: 13 lub dowolne inne buty, w których wystarczy zmienić teksturę na jakąś absurdalną wartość, np. 100

 

ID przedmiotów potrzebnych do zrobienia stroju 'nude' na kobiecie: [Dzięki @Cruzzer :D]

- podkoszulek nr 3

- koszulka nr 260

- rękawiczki (tors) nr 15, 32 lub 46

 

To chyba wszystko, mam nadzieję, że komuś się te informacje przydadzą :)

 

DOWNLOAD: BincoHaXUI v5 for 1.44

 

 

==========

Źródło:

https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/250308-bincohax-1-42-external.html

Oraz własne doświadczenia

Edytowane przez NikoHuskie
Aktualizacja dla patcha 1.44

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program jest trochę chujowy więc osobiście zostanę przy outfiterze w D3SK1NG’u. A co do stroju nude to można go zrobić po aktualizacji 1.42. O ile dobrze pamietam to:

-koszulka: 3

-torso: 260

-ciało: 15, 32 lub 46 jak kto woli.

Strój ten można swobodnie zapisać.

Do czarnej listy możesz też dodać czapkę dunce. (Hats 1, tekstura 0) można ją nosić i nam nie zniknie ale nie da się jej zapisać.

Jeśli torba się nie pojawia należy założyć pancerz. Dodatkowo stroju z torbą, pasem medyka, pasem ochroniarza itp nie można zapisać w sklepie. Trzeba to zrobić przez garderobę w apartamencie.

Nie wiem jak w tym programie ale Space Helmet w plikach gry ma id 57 i jest dostępny tylko na mężczyźnie.

Edytowane przez Cruzzer
  • Lubię to 4
  • Dzięki 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cruzzer napisał:

Ten program jest trochę chujowy więc osobiście zostanę przy outfiterze w D3SK1NG’u.

Fakt, jest trochę prymitywny, ale ma jedną zaletę - jest darmowy :D

5 godzin temu, Cruzzer napisał:

A co do stroju nude to można go zrobić po aktualizacji 1.42. O ile dobrze pamietam to:

-koszulka: 3

-torso: 260

-ciało: 15, 32 lub 46 jak kto woli.

Strój ten można swobodnie zapisać.

Do czarnej listy możesz też dodać czapkę dunce. (Hats 1, tekstura 0) można ją nosić i nam nie zniknie ale nie da się jej zapisać.

Jeśli torba się nie pojawia należy założyć pancerz.

Dopisałem do posta, dzięki

5 godzin temu, Cruzzer napisał:

Dodatkowo stroju z torbą, pasem medyka, pasem ochroniarza itp nie można zapisać w sklepie. Trzeba to zrobić przez garderobę w apartamencie.

Torby faktycznie w sklepie zapisać się nie da, zapomniałem o tym wspomnieć. Ale z pasem medyka oraz ochroniarza tego problemu nie miałem :)

5 godzin temu, Cruzzer napisał:

Nie wiem jak w tym programie ale Space Helmet w plikach gry ma id 57 i jest dostępny tylko na mężczyźnie.

Masz rację, mój błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stroje z nowych napadów nie są na czarnej liście. Można je normalnie nosić i zapisywać. Pas ze stroju medycznego fajnie wygląda i jest troszkę podobny do tego ze stroju policjanta :D. Fajnie by było jakby jakieś mod menu miało opcje obejścia czarnej listy z ubraniami tzn żeby np świąteczne ubrania nie znikały.

Edytowane przez The-Carl
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2018 o 13:26, Cruzzer napisał:

Ten program jest trochę chujowy więc osobiście zostanę przy outfiterze w D3SK1NG’u. A co do stroju nude to można go zrobić po aktualizacji 1.42. O ile dobrze pamietam to:

-koszulka: 3

-torso: 260

-ciało: 15, 32 lub 46 jak kto woli.

Strój ten można swobodnie zapisać.

Do czarnej listy możesz też dodać czapkę dunce. (Hats 1, tekstura 0) można ją nosić i nam nie zniknie ale nie da się jej zapisać.

Jeśli torba się nie pojawia należy założyć pancerz. Dodatkowo stroju z torbą, pasem medyka, pasem ochroniarza itp nie można zapisać w sklepie. Trzeba to zrobić przez garderobę w apartamencie.

Nie wiem jak w tym programie ale Space Helmet w plikach gry ma id 57 i jest dostępny tylko na mężczyźnie.

Nie działa ten strój wiesz jak zrobić to na sunshine? żeby mieć ten strój nudes? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NikoHuski zmienił(a) tytuł na [Aktualizacja] Outfiter BincoHaxUI 1.43
  • 4 tygodnie później...
16 minut temu, kacpii666 napisał:

Siema mam problem bo nie mogę zmienić wyglądu/akcesoriów ani zapisać stroju nwm co mam zrobić z tym !

Założyłeś tą torbę? Żeby ją zapisać musisz udać się do mieszkania, a mając ją na sobie nie możesz zmienić niczego w menu interakcji związanego ze stylem. Wszystko jest w opisie, czytaj dokładniej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NikoHuski zmienił(a) tytuł na [Aktualizacja] Outfiter BincoHaXUI 1.44

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum