Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich co to czytają i proszę o pomoc!

Parę dni temu, po krótkiej przerwie chciałem zagrać w GTA V. Po uruchomieniu proszono mnie o zalogowanie na moje konto i jak to zrobiłem zauważyłem, że jest coś nie tak - miałem zupełnie inny nick oraz flagę Rosji. Chwilę później wszedłem na swojego maila i zobaczyłem tam 2 wiadomości od Rockstar (jedna po japońsku, druga po rosyjsku). Chodziło w nich o to, że moje konto Rockstar zostało przeniesione na inny email, a ja o tym nic nie wiedziałem. Próbowałem skontaktować się z supportem, jednak nie do końca mi to wychodzi, ponieważ po wysłaniu zgłoszenia na ich stronie jego status po chwili zmienia się na zamknięty, co powinno oznaczać, że mi pomogli, jednak nie dostałem od nich jakiejkolwiek wiadomości. Mam dowody na zakup GTA więc nie powinno być problemu z jego odzyskaniem, jednak kontakt z Rockstar jest beznadziejny. Czy miał ktoś już może taki problem i wie jak go rozwiązać? Załączam do tego zrzuty ekranu z tamtych maili.

GTA1.png

GTA2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Burrito napisał:

@Cruzzer jak to klikam to przekierowuje mnie na stronę rockstar support i właśnie tam pisałem do nich zgłoszenie ale od razu je zamykali...

Dziwne. Ten link powinien wrzucać do prostego formularza, w którym można wpisać nowe hasło. Zadzwoń do R* tak jak radził @chmielu_psx lub napisz ticketa używając tego: https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new Będzie wymagało zalogowania więc załóż nowe konto tylko na inny mail niż ten, na który założyłeś stare konto. Będą od Ciebie wymagali informacji o koncie więc uprzedzając to wpisz w wiadomości:

-klucz, którym aktywowałeś grę.

-datę urodzin z ustawień.

-przybliżoną datę założenia konta.

-stare hasło oraz e-mail.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na tym emailu linka do odzyskiwania, pewnie konto tez kiedyś zakupiłeś używane, wiec suport ci nie pomoże, chyba ze masz klucz seryjny? a na marginesie sam sobie jestes winien bo za słabe hasło zrobiłeś, hasła typu Babcia85 itp. to dla hackera 5 minut

Edytowane przez raflix
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, raflix napisał:

pomorze

to Województwo naszego pięknego kraju.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raflix Nie wim po co ty tutaj w ogóle coś piszesz. Nie wiesz zbyt dużo, a się wypowiadasz. Po pierwsze mam kod aktywacyjny, a po drugie hasło miałem dość trudne, a ten twój przykład to ustawiłaby osoba mająca mniej niż 50 IQ więc bardziej pasowałoby do ciebie. ;) Nie dziękuję za odpowiedź do mojego postu i nie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Burrito napisał:

@raflix Nie wim po co ty tutaj w ogóle coś piszesz. Nie wiesz zbyt dużo, a się wypowiadasz. Po pierwsze mam kod aktywacyjny, a po drugie hasło miałem dość trudne, a ten twój przykład to ustawiłaby osoba mająca mniej niż 50 IQ więc bardziej pasowałoby do ciebie. ;) Nie dziękuję za odpowiedź do mojego postu i nie pozdrawiam. 

Ja przynajmniej nie dałem się okraść tak jak ty frajerze. A teraz płacz bo i tak konta nie odzyskasz bo rockstar to pierdoły i w dupie maja klientów.

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raflix xD Śmieszny jesteś. Nie mam co płakać bo najwyżej sobie nowe kupię. ;) A okraść to mogli również ciebie więc to jest kwestia przypadku. Z tego co widzę to rodzice Cię nawet kultury nie nauczyli, a patrząc ma twoją ortografię i jak piszesz to wyżej niż w gimnazjum nie jesteś. :) A teraz koniec marnowania czasu na ciebie i więcej wiadomości już o tobie pisał nie będę, bo widzę, że to nie ma sensu. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Burrito napisał:

@raflix xD Śmieszny jesteś. Nie mam co płakać bo najwyżej sobie nowe kupię. ;) A okraść to mogli również ciebie więc to jest kwestia przypadku. Z tego co widzę to rodzice Cię nawet kultury nie nauczyli, a patrząc ma twoją ortografię i jak piszesz to wyżej niż w gimnazjum nie jesteś. :) A teraz koniec marnowania czasu na ciebie i więcej wiadomości już o tobie pisał nie będę, bo widzę, że to nie ma sensu. 

Jak ci mamusia kupi to może będziesz miał. 

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, raflix napisał:

rockstar to pierdoły i w dupie maja klientów

Nie mają ;)

3 minuty temu, Burrito napisał:

@raflix xD Śmieszny jesteś. Nie mam co płakać bo najwyżej sobie nowe kupię. ;) A okraść to mogli również ciebie więc to jest kwestia przypadku. Z tego co widzę to rodzice Cię nawet kultury nie nauczyli, a patrząc ma twoją ortografię i jak piszesz to wyżej niż w gimnazjum nie jesteś. :) A teraz koniec marnowania czasu na ciebie i więcej wiadomości już o tobie pisał nie będę, bo widzę, że to nie ma sensu. 

I jak? Pisałeś do R*?

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Burrito napisał:

@xRappek Na gmailu, a czemu pytasz?

Radze uważać, abyś nie powtarzać, tego samego hasła kilkukrotnie od siebie polecam używać keepasa i do tego veracrypyta najwyraźniej ktoś ogarnął twoje pasy z wycieku, bo z tego, co się orientuje, to panowie zajmujący się takimi działaniami usuwali także konta pocztowe, chociaż polecam sprawdzić ostatnie logowania.

Edytowane przez xRappek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum