Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

GTA 5 w trakcie uruchamiania wyrzuca błąd: zbyt mało pamięci err_mem_embedded_alloc. Tydzień wcześniej grałem, gra uruchamiała się normalnie, płynnie działała bez zacięć. 

20 Gb ponad pliku stronicowania na różnych dyskach (gra zainstalowana na HDD, system na SSD)

Gra kupiona na Steam

Sprzęt:

AMD FX-6300

8 Gb Ram

GTX 570 

SSD 120 Gb

HDD 1 Tb

Może ktoś miał podobny problem, i udało się mu go rozwiązać, przejrzałem kilka forów na ten temat jednak żadne z zaproponowanych rozwiązań nie pomogło. Najdziwniejsze jest dla mnie to że gra wcześniej działała przez rok na tym sprzęcie. Proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

24 minuty temu, Kryspian napisał:

20 Gb ponad pliku stronicowania na różnych dyskach (gra zainstalowana na HDD, system na SSD)

W Filmie pokazano jak ustawić właśnie plik stronicowania. Osoba nagrywające film przydziela max 8 Gb, ja dałem 20 Gb i nie pomaga.

Edytowane przez Kryspian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jest to pamięć wirtualna zlokalizowana na DYSKU TWARDYM, więc mogę przydzielić tyle ile mam wolnego na dysku (głupi pomysł). Przydzieliłem 20 ponieważ mam 2 dyski i z każdego 10000 Mb, niestety nic to nie dało.

Powiedzcie mi jak gra która w minimalnych wymaga 4, w rekomendowanych 8, mając 8 czepia się że ma mało, Rockstar??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kryspian napisał:

Powiedzcie mi jak gra która w minimalnych wymaga 4, w rekomendowanych 8, mając 8 czepia się że ma mało, Rockstar??

Sam grałam na 8GB i nie było problemów ale przy uruchomieniu w tle np. Spotify i przeglądarki gra potrafiła czasem zwolnić więc wsadziłem dodatkowe 8GB. Jest jedno rozwiązanie ale wymaga użycia OpenIV a to już ingerencja w pliki gry i nie wejdziesz na Online.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum