Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 sparwa

Siemka mam problem otóż mialem lspdfr ale nie chodzilo mi tak jak chcialem i mialem malo fps wiec je odinstalowalem ale w folderze zostaly pozostalosci po tamtych plikach co mialem w lspdfr i chcialbym prosic o screena z folderu glownego gta 5 nie zmodowanego zeby po usuwać niepotrzebne mi juz pliki a zostawic te ktore sa potrzebne

2 sprawa

otóż jak włącze gre to nie pojawai mi sie menu gdzie moge wybrac opcje ustawienia, dolacz do gta online, lub zeby grac na singlu tlyko odrazu zaczyna samoistnie wczytywac sie tryb fabularny i nie da sie przelaczyc zeby przejsc na  gta online poniewaz gra wykrywa niby jakiegos pada czy cos i nie moge sie tam poruszac tylko pisze zeby kliknać przycisk na kontrolerze a nie mam zadnego kontrolera podlaczonego {zamieszczam screena }

asdssa.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś kto potrafi dobrze napisać post i opisać swój problem :D.Uruchom GTA V z poleceniem -verify. PPM na skrót> właściwości> w polu element docelowy na końcu dajesz spacje i dopisujesz powyższe polecenie. Po uruchomieniu gra zweryfikuje pliki i powróci do oryginalnej formy. Na koniec usuń polecenie aby nie czekać za każdym razem na weryfikacje.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KEFJOR napisał:

dzieki za szybka odpowiedz teraz musze poczekac na odpowiedz na 2 pytanie

Co do drugiego to możesz spróbować usunąć folder Rockstar Games z dokumentów ale pamiętaj o zapisach gry, które o ile dobrze pamiętam znajdują się w Dokumenty>Rockstar Games>GTA V>kod profilu

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum