Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

No ale i tak jest tego nieporównywalnie mniej niż na PC, ja gram na na PS4 i nie widziałem czegoś takiego, nie przeczę że nie ma ale rzadko takie skrajne przypadki są, choć przyznaje że pare razy widziałem postacie graczy z niewidzialnymi rękami. Nie zmieniajmy tematu, bo trochę odbiegamy, konkluzja jest taka że zarówno AutoAIM jak i wykorzystywanie bugów są w równe jeśli chodzi o ułatwianie sobie rozgrywki. Z całym szacunkiem do Ciebie Namo, ale szkalujesz auto aima podczas gdy sam często używasz jakiś haxów typu teleportacja itp. Nie krytykuję tego, chodzi mi tylko o to że trochę zalatuje to hipokryzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ferdas_mufc napisał:

zalatuje to hipokryzją

Jeżeli chodzi o mnie to ja dostosowuje się do panujących warunków w GTA Online. Dla mnie wspomagane na konsoli to zawsze było pedalstwo, dopiero jak sesje ze swobodnym były puste to chodziliśmy orać typów na sesje a auto-aim, co innego mieliśmy robić, dotykać się pisiorami sami na sesjach? Przez te wyprawy zaoraliśmy nie jedną ekipę RnG. PS4 olałem bo hype na GTA V skończył się, przez co nikt nie grał na swobodnym, jedynie spierdolenie na swobodnym miało się z kim strzelać.

Premiera GTA V na PC przyniosła kilka miesięcy fajnej gry bez spierdolenia które użytkuje konsole. Ja jako ostatni zacząłem używać haxów po tym jak gówniaki oglądając mój live gonili za mną po sesjach. Freezowali, trollowali śledząc co robi na transmisji. Ja nie potrzebuję haxów żeby orać, dopiero jak spotkam odpalonego to muszę ich użyć.

Gówniaki których wyjebałem z Ekipy Toster srają się, że przyznaję się do używania haxów, używanie to wiaodmo, ale przyznać się to dla nich nie pojęte.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cruzzer, ale w rozmowie nie chodzi o to, chodzi mi tylko i wyłącznie o to że auto aim i wykorzystywanie błedów powinno się stawiać w jednym rzędzie, równie dobrze ja mogę napisać : "skoro jest dostępne auto celowanie to z niego korzystamy". O to mi tylko chodzi.

@Namo, no właśnie dobrze napisałeś że sesje na swobodnym mają mniej graczy i masz odpowiedź czemu dużo ludzi gra na takim celowaniu i wg Ciebie to też jest pedalstwo wtedy? Proszę tylko żeby ta dyskusja za chwilę się nie sprowadziła do argumentów typu: "to niech przesiądą się na PC" i dyskusji pomiędzy grą na PC a konsoli, bo nie tego dotyczy temat. Ja powiem tylko tyle w tej kwestii, że dlatego wolę grę na konsoli mimo jej kilku minusów ze względu na wszechobecne cheaterstwo na PC, ale jak wspomniałem nie o tym mowa więc EOT.

Rozwijając właściwy temat, nie wiem czy to miałeś teraz na myśli, ale moim zdaniem auto aim na konsolach nie jest pedalstwem, przede wszystkim ze względu na zgoła inną strukturę celowania na padzie a myszce, czego chyba nikt nie zaprzeczy + różnice w ilości graczy na sesjach free / auto aim. Jeśli chodzi o auto aim grając na myszce to fakt przyznaję że to akurat ultra pedalstwo, chociaż szczerze mówiąc nie wiem czy wogóle na PC jest taka opcja bo jak mówiłem nie gram w GTA na kompie.

Edytowane przez ferdas_mufc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ferdas_mufc napisał:

moim zdaniem auto aim na konsolach nie jest pedalstwem, przede wszystkim ze względu na zgoła inną strukturę celowania na padzie a myszce, czego chyba nikt nie zaprzeczy

Wystarczy się przestawić na swobodne sterowanie i po dwóch tygodniach operujesz analogiem jak samuraj. Sam znam klika osób, które w GTA na PC grają na padzie i mają swobodne celowanie więc nie jest trudno się przyzwyczaić.

Edytowane przez Cruzzer
  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większość osób grających z menu używa podstawowych opcji takich jak protekcje, nieskończona amunicja czy wyłączone przeładowanie. Na niemal każdej sesji znajdzie się ktoś kto wsadzi ci gitarę w dupę i latasz po całej mapie lub zamknie cię w klatce. Posiadając menu wyrzucasz takiego delikwenta i jest spokój.  Więc wykorzystywanie błędów gry ma w tym momencie jakiś sens.

  • Lubię to 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum