Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Program należy traktować raczej jako ciekawostkę, niż coś co przyda się na co dzień.

Typ programu: External

Program służy do edycji parametrów pojazdów np. przyśpieszenie, przełożenie skrzyni biegów czy podatność na zniszczenia.

Instrukcja:

1. Pobieramy i rozpakowujemy program. (Odnośnik do pobrania na dole tematu)
  2. Uruchamiamy GTA.
  3. Uruchamiamy program. Działa na trybie fabularnym oraz online.
  4. Wsiadamy do dowolnego pojazdu.
  5. Edytujemy jego parametry z użyciem programu.
  6. Wracamy do gry.

Dla większej wygody zalecam przełączenie gry w tryb okienkowy używając kombinacji Alt+Enter. Aby przełączać się między programami użyć można kombinacji Alt+Tab.

Twórcy programu:

-MiaMyLove

-Camillo

-Cruzzer

xTxhrA5.png

Program może zostać wykryty jako wirus z powodu użycia CheatEngine ale jest całkowicie bezpieczny.

Zwracam uwagę aby nie przestraszyć się dźwięku po włączeniu programu... Został on dodany przez Mię przy ostatecznej kompilacji bez bliżej określonego powodu.

SunShineSilver Vehicle Mod.zip

• Lubię to 5

@Cruzzer jest jakaś możliwość zmniejszenia wielkości tej aplikacji? Nie mogę skorzystać z opcji na samym dole np zapisania ustawień które by mi się bardzo przydało ponieważ dolna część jest ukryta poza ekranem a próba "schowania" górnej części u góry nie daje rezultatu, aplikacja cofa się do poprzedniej lokalizacji. 

34 minuty temu, Olokraft napisał:

@Cruzzer jest jakaś możliwość zmniejszenia wielkości tej aplikacji? Nie mogę skorzystać z opcji na samym dole np zapisania ustawień które by mi się bardzo przydało ponieważ dolna część jest ukryta poza ekranem a próba "schowania" górnej części u góry nie daje rezultatu, aplikacja cofa się do poprzedniej lokalizacji. 

Aplikacja była tworzona z myślą o rozdzielczościach 1920x1080. Nie mam kodu źródłowego ale dam znać Mii, może to poprawi.

a powiedz mi jak to wygląda z online chodzi mi jedynie o opcję never wanted gdyż  tylko taki wspomagacz na online był by mi potrzebny i czy jest to bardzo wykrywalne czy  jednak nie ( nie chodzi o gwarancje że nie dostanę bana bo tak owej nigdy nie ma)

4 minuty temu, GieHa napisał:

chodzi mi jedynie o opcję never wanted gdyż  tylko taki wspomagacz na online był by mi potrzebny

Program bazuje na CheatEngine, który jest niewykrywalny. Opcja NeverWanted ustawia wartość na 0 i ją zamraża więc będziesz bezpieczny.

• Dzięki 1

3 godziny temu, Cruzzer napisał:

Aplikacja była tworzona z myślą o rozdzielczościach 1920x1080. Nie mam kodu źródłowego ale dam znać Mii, może to poprawi.

Spróbuję zmienić rozdzielczość, nie wiem jednak czy mam taką. Tak czy siak program jest bardzo fajny i zmienia całkowicie podejście do jazdy w niektórych momentach (np dajesz skręty na minusie to auto zaczyna kręcić się wokół własnej osi i jednocześnie poruszać do przodu co wygląda naprawdę zabawniexD

Edytowano przez Olokraft
  • Lubię to 1

Jest szansa na to, że w przyszłej wersji będzie dodana opcja zmiany dźwięku silnika?

EDIT: Napisałem do autorki i poddałem jej taką sugestię, powiedziała, że spróbuje, być może uda się jej coś wskórać.

Edytowano przez sosnus222

14 minut temu, sosnus222 napisał:

Jest szansa na to, że w przyszłej wersji będzie dodana opcja zmiany dźwięku silnika?

Takie rzeczy tylko przez Interial.

• Lubię to 1

Zostanie kiedyś wprowadzona opcja naprawiania auta pod przycisk lub przyśpieszenia pod przycisk?  A tak pozatym to narazie jest wszystko ok oprócz tych dwóch minusów 1.Jak jakiś inny gracz jest ze mną w aucie to jak się  teleportujemy to teleportuje  nas pod mape 2.Czasami przy teleportacji teleportuje mnie pod mape nawet jak  teleportuje się sam.

8 godzin temu, KaputPlayer75 napisał:

1.Jak jakiś inny gracz jest ze mną w aucie to jak się  teleportujemy to teleportuje  nas pod mape 2.Czasami przy teleportacji teleportuje mnie pod mape nawet jak  teleportuje się sam

Teleporter nie wykrywa podłoża. Taki minus działania na CE.

• Lubię to 1

7 godzin temu, Cruzzer napisał:

Teleporter nie wykrywa podłoża. Taki minus działania na CE.

Kiedyś pomagałem jakiemuś kolesiowi dostarczyć towar samolotem, pomyślałem że się teleportuję, żeby było szybciej. Wyjebało mnie pod mapę i samolot się rozdupczył, razem z całym towarem i pieniędzmi xDD

• Haha 1

11 minut temu, NikoHuskie napisał:

Kiedyś pomagałem jakiemuś kolesiowi dostarczyć towar samolotem, pomyślałem że się teleportuję, żeby było szybciej. Wyjebało mnie pod mapę i samolot się rozdupczył, razem z całym towarem i pieniędzmi xDD

Ja tak zrobiłem tylko z łodziom na której był towar o wartości 1 miliona.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danieleg
      Cześć!
      Mam pewien dość dziwny problem.Otóż,gdy chciałem pograć sobie w online,pomyślałem że sprawdzę jaka jest temperatura mojego komputera.Odpaliłem program SpeedFan. Po ok. 3-6 minutach grania,Program pokazał,że temperatura procesora wynosi 971C. Czy ktoś mi powie dlaczego? Komputer przecież już dawno by się spalił. Coś mam nie tak? Proszę o pomoc! Dodam też,że ostatnio wymieniałem pastę w procesorze,więc powinno być wszystko okej.
      Zapomniałem dodać, że przy normalnym użytkowaniu lub grania w gry inne niż Gta v temperatura jest normalna. 
      Mój sprzęt:
      Karta graficzna: Asus  GeForce GTX 1050TI
      Procesor: AMD FX-8320 (8 rdzeni)
      Pamięć Ram: 8 GB
      System operacyjny: Windows 8.1 Pro 
    • Przez GohJot
      Szukam jakieś ekipy do pogrania swobodnie napadów , pomocy z zasobami sprzedażami itp

Rozmawiać moge przez czat w gta bo mikrofon mi sie zjebał
    • Przez sOngo
      Witam

To tutaj troche o ekipie, na wakacjach gramy listy kilka razy w tygodniu w godzinach wieczornych lub nocnych, ponieważ wtedy jest nas najwięcej. Gdyby nam się to udało zrobić gralibyśmy i w dzień ale brakuje nam aktualnie osób. Jeśli trzeba to pomagamy innym bez żadnych problemów.
      • Jest nas 18
      • Używamy komunikatora Ts3
      Wymagania:
      • Wiek 15+ (dostępne wyjątki)
      • Aktywność na wakacjach jak największa, a w roku szkolnym w weekendy.
      • TeamSpeak
      • Dobry mikrofon

Aby wpaść na naszą rekrutacja zapraszam na serwer ts :
      ip: POL-SPEAK.pl
      Na kanał : 
      15. | • VIP • | Ekipolandia                                                    lub zaprosić na SC : s0ngoo lub Revillos
      Który możesz znaleść za pomocą skrótu ctrl+f
      wpisując : 15. | • VIP • | Ekipolandia
      i wchodząc na pod kanał : [GTA V] Rekrutacja

Zapraszamy Serdecznie
    • Przez radziakovsky
      Witam ponownie!
      Zrobiłem reinstall gry. Próbuje odpalić Gta v, a tu błąd z social clubem kod 16. Ktoś może wie jak to naprawić? 🙂 Dołączam załącznik.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.