Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rockstar zakazuje działalności popularnym mod menu


The-Carl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zawsze z ciekawości wbijam na fora najpopularniejszych haksów żeby obczaić temat czy np nie powróciła możliwość zabierania innym graczom levela, hajsu itp.

Ogólnie z ciekawości.

Dzisiaj wbijam na forum jordans menu i co się ukazuje moim oczom?

mxpnAb.jpg

To dopiero początek.

Myślałem pierw że jakieś prace techniczne czy coś.

Postanowiłem odwiedzić inne fora d3sk1ng, elusive itp

Elusive usunięty discord ale to się często zdarza.

Jednak ostateczną pewność uzyskałem na forum d3sk1ng

image.png.d6cf7f0c0dede35b7e3c5483a2a95dfa.png

Rockstar zakazał działalności d3sk1ngowi. Skoro fora innych haksów nie działają to pewnie spotkało ich to samo :)

Forum elusive jeszcze działa ale skoro usunęli discorda to pewnie również dostali list od rockstara i za niedługo wyłączą forum.

Nullify z tego co widzę działa jeszcze normalnie.

Podobna sytuacja miała już raz miejsce za czasów force haxów. Pamiętacie na pewno.

Pomogło to coś? nie sądze. Twórcy haksów dalej działali tyle że bardziej się z tym kryli. Teraz będzie podobnie.

A wy co o tym sądzicie?

  • Lubię to 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że Rockstar "zabija" menu, które posiadają opcje crashowania innym gry? Śledząc Discorda D3SK1NG'a widziałem jego wypowiedzi, że on sam z tego powodu nie doda takiej opcji do swojego menu. Zresztą co im to da jak pozamykają fora skoro max tydzień i wszystko wróci.

  • Lubię to 3

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Cruzzer napisał:

A to nie jest tak, że Rockstar "zabija" menu, które posiadają opcje crashowania innym gry? Śledząc Discorda D3SK1NG'a widziałem jego wypowiedzi, że on sam z tego powodu nie doda takiej opcji do swojego menu. Zresztą co im to da jak pozamykają fora skoro max tydzień i wszystko wróci.

Być może. To samo pisali na forum jordanów. Dziwne więc swoją drogą że nullify działają skoro one mają opcje crash player. A ku*wa bana na 30dni dostałem bo cziter używał na mnie blame lobby. I jak se teraz zmoduje konto po unbanie? :D Tak jak mówisz haksy wrócą tak czy siak i teraz się będą jeszcze bardziej kryć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci popularnych haxów obnoszą się ze swoją obecnością jakby sprzedawali koszulki z napisami. Posiadają domeny, serwery oraz jawne kanały płatności co prowadzi do możliwości skutecznego ustalenia właścicieli. Tak było z Force Hax, z imienia i nazwiska nastraszyli pismem ich twórcę. On sam nadal para się produkcją cheatów do GTA 5 pod nazwą Dark Menu, są gówniane ale są. Drugim odłamem po Force Hax jest właśnie Elusive Menu.

1 godzinę temu, The-Carl napisał:

Rockstar zakazał działalności d3sk1ngowi

Skoro tak robi to jawnie przyznaje się, że nie potrafi poradzić sobie oprogramowaniem zabezpieczyć gry przed cheaterami.

19 minut temu, The-Carl napisał:

haksy wrócą tak czy siak

Forum Jordn's Menu działa, haxy też kiedy to piszę.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Namo napisał:

Forum Jordn's Menu działa, haxy też kiedy to piszę.

Czyli jednak pewnie prace techniczne jakieś mieli. Ale 2 godziny taki komunikat był więc nasuwało mi się na myśl tylko to że rockstar też im zakazał działalności. Ale coś mi się wydaje że skoro d3sk1ng dostał list to inni też wkrótce mogą dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cruzzer napisał:

O ile pamiętam to rok temu w listopadzie firma hostingowa usunęła im forum bo łamali regulamin.

serio? xD

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chmielu_psx napisał:

serio? xD

Menu nie działało przez kilka dni a po przeniesieniu na nowy wywala czasem takie błędy jak wysłałeś wyżej. Swoją drogą nie da się wstrzyknąć menu bo wywala komunikat, że pliki są w trakcie aktualizacji.

  • Lubię to 1
  • Umrzyj 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Swoją drogą nie da się wstrzyknąć menu bo wywala komunikat, że pliki są w trakcie aktualizacji.

ja tak właśnie mam. ps. ten twój RP loop to 100% bez bana?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salut Elusive: After discussions with Take-Two Interactive, we are immediately ceasing all maintenance, development, and distribution of our cheat menu services. We will also be donating our proceeds to a charity designated by Take-Two. We apologize for any and all problems our software has caused to the Grand Theft Auto Online community.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cruzzer napisał:

Salut Elusive: After discussions with Take-Two Interactive, we are immediately ceasing all maintenance, development, and distribution of our cheat menu services. We will also be donating our proceeds to a charity designated by Take-Two. We apologize for any and all problems our software has caused to the Grand Theft Auto Online community

:-(

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Rockstar zakazuje działalności popularnym mod menu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum