Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rockstar zakazuje działalności popularnym mod menu


The-Carl

Rekomendowane odpowiedzi

Jordany niby rip ale range itp na stronie dalej się ma. Możliwe że chwilowo to zrobili i też próbują się kryć przed R*

Nullify jeszcze działają normalnie, elusive rip.

Śmieszny ten rockstar. Za 2 tygodnie powychodzą te same haksy pod inną nazwą i tyle z tego będzie

A i na stronie elusive pisze to samo co pisało na forum force haxów :D

Edytowane przez The-Carl
literówka xd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, The-Carl napisał:

Możliwe że chwilowo to zrobili i też próbują się kryć przed R*

Warto zwrócić uwagę, że na stronie Elusive wyświetla ten sam komunikat, który był w przypadku Menyoo. Prawdopobnie każde zamknięte menu ma obowiązek wstawić taki komunikat a taki Jordan czy D3SK1NG są tylko wyłączone. No ale nic, pozostaje czekać bo takie gdybanie nie ma sensu. 

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cruzzer napisał:

D3SK1NG nie miał takiej opcji więc mam nadzieje, że został wyłączony aż cała akcja nie ucichnie bo było to jedno z fajniejszych menu

też mam nadzieję, naprawdę fajne menu, tylko często wykrywalne.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2018 o 14:32, The-Carl napisał:

Witajcie

Zawsze z ciekawości wbijam na fora najpopularniejszych haksów żeby obczaić temat czy np nie powróciła możliwość zabierania innym graczom levela, hajsu itp.

Ogólnie z ciekawości.

Dzisiaj wbijam na forum jordans menu i co się ukazuje moim oczom?

mxpnAb.jpg

To dopiero początek.

Myślałem pierw że jakieś prace techniczne czy coś.

Postanowiłem odwiedzić inne fora d3sk1ng, elusive itp

Elusive usunięty discord ale to się często zdarza.

Jednak ostateczną pewność uzyskałem na forum d3sk1ng

image.png.d6cf7f0c0dede35b7e3c5483a2a95dfa.png

Rockstar zakazał działalności d3sk1ngowi. Skoro fora innych haksów nie działają to pewnie spotkało ich to samo :)

Forum elusive jeszcze działa ale skoro usunęli discorda to pewnie również dostali list od rockstara i za niedługo wyłączą forum.

Nullify z tego co widzę działa jeszcze normalnie.

Podobna sytuacja miała już raz miejsce za czasów force haxów. Pamiętacie na pewno.

Pomogło to coś? nie sądze. Twórcy haksów dalej działali tyle że bardziej się z tym kryli. Teraz będzie podobnie.

A wy co o tym sądzicie?

wiesz takie XenMenu niewiem czy ktoś zna prowadzi taką "wojne" tylko że oni tyle się kryją że nazwy na forum są DeveloperOld1 i 2 a discord jest o memie, gdzie tylko się pisze kiedy menu będzie działało z powrotem, i tak desking nawet strony nie ma (albo jest tylko troche dziwna) http://www.d3sk1ng.com/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dziś wejść na stronę elusive by sprawdzić czy jakimś cudem jest włączona ... jak się okazało ku mojemu zdziwieniu strona działa. Widać nie trzeba było czekać tych 2 tygodni których zakładaliście ;) (nie jestem pewien czy wróciły one na dobre , jedyne co wiem to że strona działa)

Edytowane przez GReenBoxPL
  • No co ty? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DedZzi napisał:

u mnie też wyskakuje takie coś jak chcę przejść na stronę d3

ertertert43.png

Na dole masz "Otwórz stronę d3sk1ng.com".

2 minuty temu, savxge napisał:

Możliwe ze wróci wiec wstrzymajcie się z reklamacjami36539E69-F380-4E2C-A0CF-C7B3DD19EEDC.thumb.png.081df09456d41629b5c75e651855e47c.png

To jest w ogóle oficjalny Twitter d3sk1ng'a?

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DedZzi napisał:

@Cruzzer stary ja już miałem nawet kase odłożoną na d3 i tu nagle rip masakra i teraz szukam czegoś ale jak widze to ciężko będzie chyba pozostaje czekanie

Poczekaj na D3SK1NG'a, może wrócą a w dodatku mieli dość dobre recovery w menu.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Poczekaj na D3SK1NG'a, może wrócą a w dodatku mieli dość dobre recovery w menu.

Wiem i jeszcze mogłem zmienić wszystko na polski miałem wersje tego d3 za niższą cenę ale miała stare update,y i właśnie niedawno chciałem kupić z orginalnej strony ale już rip było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Rockstar zakazuje działalności popularnym mod menu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum