Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

@Lukasz1737 to znak żebyś sharków nie kupował. kup to: 

UWAGA!! Tylko przeczytaj dokładnie opis przed zakupem!!!

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Foll napisał:

Właśnie, kup Level UP, a nie jakieś sharki.. Sharki to kupuje lucek... To jest marnowanie pieniędzy... Level UP to najlepsza opcja ;)

Na Level UP trzeba czekać kilka dni. Aż zachce się Namo modować konta. A sharki mam od razu do tej pory nawet nie odczytał mojej wiadomości z wczoraj z danymi do modowania

Edytowane przez Lukasz1737
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lukasz1737 napisał:

sharki mam od razu

Wiecie, że istnieją ludzie którzy to kupują. Dobrze paczę, pół miliona za ponad 200 zł? Screen z reflinkowni G2A.

shark pół miliona.png

1 godzinę temu, Lukasz1737 napisał:

trzeba czekać kilka dni

Zawsze możesz u mnie kupić 8 mln za 300 zł, uwierz, że zrobię Ci to w priorytecie :-)

2 minuty temu, Namo napisał:

kupić 8 mln za 300 zł

10 mln, bo nie będzie mi się chciało zmieniać domyślnej kwoty dropu :-)

  • Lubię to 1
  • Haha 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Karty Shark GTA Online
18 minut temu, Namo napisał:

Wiecie, że istnieją ludzie którzy to kupują. Dobrze paczę, pół miliona za ponad 200 zł? Screen z reflinkowni G2A.

shark pół miliona.png

Zawsze możesz u mnie kupić 8 mln za 300 zł, uwierz, że zrobię Ci to w priorytecie :-)

10 mln, bo nie będzie mi się chciało zmieniać domyślnej kwoty dropu :-)

10 mln za 300 zł? Może 200 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Foll napisał:

Przestań pierdolić i kup ten Level up za 10 euro... 200 mln bez bana będziesz miał... Czasami były bany nawet za sharki, a tu masz bezpieczne 200 milionów więc kupuj!!! 

Zgadza się, zakupiłem ale czekam już prawie drugi dzień na realizację. 

Ja jednak poczekam na to co do tej pory zamówiłem. Ewentualnie mógłbym dopłacić coś za wykonanie tego szybciej

@Namo jest możliwość dopłacenia czegoś za wykonanie zamówienia szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum