Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Histek napisał:

mam problem z zalogowaniem sie do social club podczas uruchomienia gta 5 otwiera mi sie okno do zalogowania wpisuje maila i haslo i powinno pokazac sie okno z kodem captcha ale ja tego okna nie mam i po wcisnieciu zalogouj mam na czerwono komunikat "udowodnij ze nie jestes robotem".Pomocy!

Bez tytułu.png

Pobierz najnowszą wersję launchera. https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200146066

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mi się udało to zrobić męczyłem się tydzień support nie dał rady a ja z głupoty połączyłem captche z przeglądarkami i z aplikacjami. A więc odpal menedżer zadań najlepiej Ctrl+Alt+Delete tam masz zakładkę uruchamianie i wszystko co masz uruchomione wyłącz zrestartuj komputer i potem włącz zależne od systemu Windows ja na 10 mam tylko takie coś włączone i po tym znów restart i mi lata :)

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DivRoK napisał:

Jak masz te obrazki to one Ci znikają tak podejrzewam podam Ci przykład z obrazkami autobusów klikasz wszystkie autobusy do momentów że nie będzie żadnego tylko inne obrazki i klikasz zweryfikuj i działa to. Rockstar wprowadził teraz że ciągle musisz wypełniać te obrazki podczas logowania bo był atak na serwery Rockstar i takie zabezpieczanie wprowadzili że trzeba cały czas to wypełniać jak nie dasz automatycznego logowania :)

Ale to jest pojebane. Mam 3 konta. Na dwóch z nich robię captcha w launcherze a drugie już po włączeniu gry na ekranie informującym o znakach towarowych. Na trzecim koncie captcha robię tylko w launcherze i już mogę normalnie grać. Coś R* nie wyszło z tą weryfikacją.

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
57 minut temu, Adek13322 napisał:

Pobrałem nawet odinstalowałem całe GTA i social klub i nic.

Wiesz jak wyczyścić pamięć podręczną w przeglądarce no to zrób to , a przy okazji wyczyść pamięć z śmieci w kompie i te pliki z folderu temp też. Uruchom ponownie kompa i zobacz.

Druga możliwość to

Logujesz się do swojego Social Clubu za pomocą przeglądarki i tam otwierasz małe menu rozwijane (ustawienia, wiadomości, powiadomienia, emblematy, pobieranie gier, wylogowanie). Kliknij tam, aby pobrać gry lub po prostu kliknij ten link 

https://socialclub.rockstargames.com/activate

 

Klikamy na pobranie dla Windows w GTA 5 i pobieramy instalację, uruchamiamy ją, a ponieważ masz już zainstalowaną grę, poprosimy Cię w kreatorze o naprawienie lub odinstalowanie gry. Kliknij tylko opcję naprawy i pozwól jej zakończyć.

Mam nadzieję, że to pomogło, powodzenia.

To też zobacz jest pomocne w temacie. > 

 

Edytowane przez Recon
aktualizacja w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Problem z Social Club Captcha

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum