Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Jakiś mod do 40$.


arabooov

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry,

polecacie jakieś w miare doje*ane modmenu do gry w GTA Online?

Od czasu spadku Elusive i D3sk1ng(pierw force, potem elusiv, kto nastepny xD), to tak troche zostałem z niczym xD Tak gdzieś do 40$ jeśli w ogóle jakiekolwiek jest warte uwagi.

Bez Nullify bo to zwykła pasta, oraz Jordansów/Aztral.

Przeznaczenie: Głównie gameplay. Wazne zeby mod był bogaty w funkcje tak jak miał to w zwyczaju Elusive Ultimate.

Edytowane przez arabooov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdryaNN53 napisał:

@arabooov elusive nadal działa ale ok

Działać działa, ale czy jest UD?

Oficjalnie wypowiadają się że nie pracują już nad modem, nic nie testują CHOCIAŻ nieoficjalnie pojawiła się wersja 4.0, z triggerem, aimbotem i innymi dodatkami tudziez no, nie wiem. Ale kusi żeby sprawdzic xD

3 godziny temu, Cruzzer napisał:

RockstarHax.exe

Takie żałosne komentarze możesz sobie darować :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie? 

Rozpisałem wszystko co i jak, napewno jakieś jeszcze renomowane istnieją tudzież pytam, bo nie wiem.

Więc zamiast kretyńsko odpowiadać, wymień coś godnego polecenia albo zamilicz.

To że wszystko może zawsze być wykrywalne, to prawda. Ale jest stanowcza różnica między jakąś szansą na wdepnięcie w minę (a nuż widelec, pech i trafi na mnie że dostane bana keepo), a samowolnym wysadzeniem się za pomocą kamizelki wybuchowej (a no hehe, odpale se jakiegoś jordansa z 1.36 bo co tam).

Edytowane przez arabooov
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd taki wniosek? Ja rozumiem że 90% społeczności to osoby po kroju "a no poczituje se hehe" a potem dostają bana i mają wąty, ale to nie jest powód żeby wszystkich z góry szufladkować. Dużo modów używałem, dużo kont straciłem. Nie zaboli mnie stara kolejnego konta za 3$. Tym bardziej że każdy używający czegokolwiek raczej zna konsekwencje swoich czynów, więc jesli ktos przychodzil z placzem, to współczuję i mam nadzieje że jakoś to szybko rozwiązałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stąd nachodzi mnie pytanie, o jakieś w miare dojebane, renomowane menu. Z Elusive to takie 50/50 skorzystać czy nie skorzystać, a innych po prostu nie znam. 

I co tutaj próbujesz uświadomić? Normiki mające zerowe doświadczenie z modami to żadna nowość, a codzienność. No chyba że w ten sposób chcesz mi pokazać, że nie ma nic wartego uwagi na ten moment, bo tylko to mi przychodzi do głowy (chyba że chcesz mnie oświecić, mile widziane pod warunkiem przejścia do konkretów).

Edytowane przez arabooov
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, arabooov napisał:

Skąd taki wniosek? Ja rozumiem że 90% społeczności to osoby po kroju "a no poczituje se hehe" a potem dostają bana i mają wąty, ale to nie jest powód żeby wszystkich z góry szufladkować. Dużo modów używałem, dużo kont straciłem. Nie zaboli mnie stara kolejnego konta za 3$. Tym bardziej że każdy używający czegokolwiek raczej zna konsekwencje swoich czynów, więc jesli ktos przychodzil z placzem, to współczuję i mam nadzieje że jakoś to szybko rozwiązałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stąd nachodzi mnie pytanie, o jakieś w miare dojebane, renomowane menu. Z Elusive to takie 50/50 skorzystać czy nie skorzystać, a innych po prostu nie znam. 

I co tutaj próbujesz uświadomić? Normiki mające zerowe doświadczenie z modami to żadna nowość, a codzienność. No chyba że w ten sposób chcesz mi pokazać, że nie ma nic wartego uwagi na ten moment, bo tylko to mi przychodzi do głowy (chyba że chcesz mnie oświecić, mile widziane pod warunkiem przejścia do konkretów).

Żeś się rozpisał... Napisz własne menu najlepiej typu external. Możesz do tego użyć zwykłego Cheat Engine lub C++. Nie jest to trudne a wiedza przyda się w przyszłości. Przykład: 

WUdAnXI.png

  • Dzięki 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była w pewnym sensie weryfikacja, która miała sprawdzić czy piszę z jakimś dzieckiem, które będzie wysadzać sesję czy z normalnym człowiekiem. Sprawdź sobie to: https://www.unknowncheats.me/forum/grand-theft-auto-v/232632-subversion-external-revive.html

Używałem dość często zwłaszcza po wyjściu nowej aktualizacji i sprawuje się nawet ok a bana za to nie było.

  • Lubię to 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum