Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Potrzebuje jeszcze 2 osób na geniusza zbrodni do pierwszych 5 napadów.

Najlepiej osoby doświadczone potrafiące dotrzymać tempa.

Wyzwanie to ukończyłem już na innej platformie więc przypuszczam, że nie zajmie nam to dłużej niż 6-7 godzin, nagroda za wypełnienie wyzwania- około 14Mln

Edytowane przez Kordo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, razem z innym kolegą staramy się złożyć drużynę(do napadów w ogóle) od jakiegoś czasu ale zawsze ktoś rezygnuje albo urywa się kontakt w najmniej spodziewanym momencie Specjalnie też przygotowywujemy się powtarzając co trudniejsze misje. Chętnie obgadam szczegóły. Pisz do mnie na social Club: mój nick Miradokus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Poszukuję ekipy do grania na PC.

Raczej wymagane mikro (skype, discord czy co tam wygodniej), fajnie by było pograć z kimś w podobnym wieku (ja mam 27 ;) ) ale oczywiście jeśli ktoś jest młodszy ale ogarnięty to żaden problem.
Siedzę wieczorami 18-24 od poniedziałku do piątku a weekendy dłużej, jak będzie się dobrze grało to i nockę można zarwać :D . Generalnie jestem chętny do robienia wszystkiego, co przynosi $$$ i RP, od wyścigów przez napady na glitchach kończąc. Samemu wieje nudą.

Zapraszajcie i piszcie na Socialclub, bo z forum to może być różnie.

nick: Motoholik
https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/motoholik

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny | 14 lat # troche mało # | GTA online- początkujący # | dosyć ogarnięty | cichy | pierwszy napad ukończony | strzelanie 8/9 | prowadzenie 9/10|

POSIADAM DISCORD #nick diskord mil1118# | nick rockstar/gta5 #Polski_demonek# ||| jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz discord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam na imie Mateusz  szukam 2 osub do wspulnej gry mam 14 lat i na obecny moment 76 level 

wszyscy kturzy hcol dolonczyc musol wejsc na webspeak.pl KLAN 4 KANAL rekrutacja do ekipy GTA V haslo mateusz55

i dla wszystkih nie mam polskiej klawiatury dla tego bez polskih znakuw 

godziny w kturyh jestem od 12.00 do 21.00

Edytowane przez komando2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam na imie mateusz  szukam 2 osub do wspulnej gry mam 14 lat i na obecny moment 76 level 

wszyscy kturzy hcol dolonczyc musol wejsc na webspeak.pl  klan 4 kanal  rekrutacja do ekipy gta 5 haslo mateusz55

i dla wszystkih nie mam polskiej klawiatury dla tego bez polskih znakuw

Edytowane przez komando2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum