Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie słyszeliście o ostatniej fali banów, gdzie wielu graczy skarży się na bany.

Większość z tych osób twierdzi, że nie miała styczności z mod menu.

Są nawet osoby które twierdzą, że niedawno kupiły konto i na niskim levelu dostały bana.

Oczywiście większość z tych osób na pewno kłamie, że nie miało styczności z haksami.

Prawdopodobnie jakieś mod menu umożliwia zbanowanie gracza.

Oczywiście nie jest tak że cziter klika opcje "ban" i dostajecie bana, tylko po prostu menu wykorzystuje jakiś błąd w grze który sprawia że dostajecie bana.

Skąd wg informacja że to może być sprawka jakiegoś mod menu? przeczytajcie post z reddita do którego link umieściłem wyżej.

Trzech moich znajomych również dostało po banie, nie mieli styczności z haksami od ponad roku (jedyne co było robione haksami na ich koncie to modowanie ponad rok temu).

https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%40rockstarsupport&src=typd

Tak więc radziłbym wszystkim unikać sesji publicznych do czasu wyjaśnienia sytuacji.

Dużo ludzi też pisze że dostało bany na kontach którymi grali na publicznych sesjach, na tych których używali na zamkniętych nie. A więc jest coś na rzeczy.

Osoby które dostały takiego bana powinny natychmiast napisać do supportu rockstara.

Posiadam ogólnie 2 konta, po oram trochę na jednym koncie na publicznych sesjach i dam wam znać czy zostanie ono zbanowane.

  • Lubię to 3
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie musi być to sprawka mod menu, R* raz na jakiś czas robi takie "czyszczenie".

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cruzzer a czasem nie zadziała coś takiego że spamuje reportami, a serwer banuje tego gracza?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cruzzer skoro nie działają, to czemu D3sk1ng za życia zalecał (albo mi się coś pojebało) unikania banów? (Tak wiem, gówno się znam) 

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, chmielu_psx napisał:

@Cruzzer skoro nie działają, to czemu D3sk1ng za życia zalecał (albo mi się coś pojebało) unikania banów? (Tak wiem, gówno się znam) 

Nie zalecał wysadzania sesji, przeszkadzania innym itp. według niego było chamskie i ja zgadzam się z jego stwierdzeniem.

  • Lubię to 1
  • Dzięki 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cruzzer ok rozumiem

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

itp. według niego było chamskie

jest to mega wkurwiające 

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chmielu_psx Też mi szkoda trochę konta ale by się chciało zagrać i orać innych graczy xD ale jak bany lecą za nic to trochę lipa zastanawiam się czemu jak ktoś dostanie bana napisze ticket to zaraz rockstar zamyka bilet i nie ma odpowiedzi ;/ na reddicie jest mnóstwo dyskusji na ten temat :"D może specjalnie Rockstar banuje żeby ludzie ponownie kupowali GTA albo jak Namo wspomniał na forum tutaj że ludzie kłamią z banami że dostali za nic i teraz im się głupio przyznać że czitowali :"D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, DivRoK napisał:

Rockstar banuje żeby ludzie ponownie kupowali GTA

Taka sama akcja była w grudniu 2016, 800k banów poleciało za nic. W styczniu R* był w TOP3 UK listy sprzedaży gier. To jest zaplanowana akcja wymuszania zakupu kolejnej kopii najlepszej gry stulecia. Mają tak mocną pozycję na rynku, że mogą sobie pozwolić na gwałt gówniaków.

  • Lubię to 1
  • Haha 1

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DivRoK ban wave przed świętami poleciał.

5 minut temu, Namo napisał:

just watching tv in my apartment

a w tym TV syf i reklamy.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Namo

1 minutę temu, Namo napisał:

Mają tak mocną pozycję na rynku, że mogą sobie pozwolić na gwałt gówniaków

Hahaha :"D coś w tym jest wiele dzieciaków płacze z powodu banów ale jak ma się kilka kont nie robi to różnicy powiedz mi Namo na tym koncie Namopsx bodajże jak coś to popraw dostałeś bana za nullify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Niesłuszne bany w GTA Online

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum