Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja również dostałem niesłusznego bana. Ponad 1000h uczciwego grania 260 lvl, 150 mln przychodu. Gdy już odblokują mi konto to mam zamiar zemścić się i przywrócić sobie to haxami. I mam pytanie jakim najlepiej darmowym mod menu to zrobić? Które jest najmniej wykrywalne? Mam zamiar tylko te staty przywrócić i zaraz je usunąć. Nie zamierzam znowu zaczynać od 0 więc i tak nie mam nic do stracenia. Jak ban będzie za to, to przynajmniej nie bez powodu. Proszę polećcie mi jakieś haxy. Jeb*ć Cockstar.

Edytowane przez tomek1996
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tomek1996 napisał:

Witam ja również dostałem niesłusznego bana. Ponad 1000h uczciwego grania 260 lvl, 150 mln przychodu. Gdy już odblokują mi konto to mam zamiar zemścić się i przywrócić sobie to haxami. I mam pytanie jakim najlepiej darmowym mod menu to zrobić? Które jest najmniej wykrywalne? Mam zamiar tylko te staty przywrócić i zaraz je usunąć. Nie zamierzam znowu zaczynać od 0 więc i tak nie mam nic do stracenia. Jak ban będzie za to, to przynajmniej nie bez powodu. Proszę polećcie mi jakieś haxy. Jeb@ć Cockstar.

Nie wykrywalne darmowe menu? nie rozśmieszaj mnie. Nawet najdroższe, płatne menu są wykrywalne teraz.

Skorzystaj z level up najlepiej, ewentualnie money lobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek1996 napisał:

A jakie chociaż wykrywalne mod menu oferuje możliwość przywrócenia tego. Nie mam nic do stracenia i nie zamierzam bulić za money lobby i lvl up tyle co za drugą grę.

Tyle co za drugą grę? to se sprawdź pierw ile kosztuje money lobby i level up.

Większość menu oferuje możliwość przywrócenia se hajsu, lvl itp. Jak chcesz bana i masz wyjebane to pobieraj se wykrywalne. Lecz Ja odradzam.

Tak jak pisałem najlepszym wyjściem w chwili obecnej jest level up i money lobby.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Foll napisał:

kończy się to rozpierdalaniem sesji

Zaletą modowania na Level Up jest to, że konto klienta odpalone jest tylko przez ok. 45 sek. więc czas na wykrycie czegokolwiek jest bardzo skromny. Każdemu posiadaczowi haxów kiedyś poszczą wodze fantazji i zacznie robić rozpierdol na sesji lub bawić się dziwnymi funkcjami, ciekawość to rzecz ludzka. Podczas live gdzie gram odpalony nie raz widzowie mi piszą, "Namo, trolluj graczy na haxach". Głupie używanie cheatów prowadzi do bana, jeżeli nie masz hajsu kupować sobie GTA V co tydzień to się nie odpalaj, oszczędzisz sobie nerwów.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieści z frontu. Sporo zbanowanych graczy dostało wiadomości od R*, że bany są permanentne i nie zostaną cofnięte. Czyli możemy śmiało  założyć, że chodzi im o hajs. Pytanie tylko, czy te wszystkie bany to było celowe, czy faktycznie przypadek, a R* tylko korzysta z okazji...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, sosnus222 napisał:

chodzi im o hajs

To nie pierwsza taka akcja R*. Co mają do stracenia, zakochani w tej grze i tak kupią kolejny klucz i ewentualnie kartą shark. Będąc wydawcą najpopularniejszej gry w historii można pozwolić sobie na taki gwałt na graczach. Wszytko reguluje ich TOS który akceptujesz na początku gry.

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera,  unbany poszły  :o

3 ziomków z ekipy własnie zostało odbanowanych

co lepsze jeden miał modowane ponad 2,5 bil $ i też oddali.

ciekawe na jak długo

Edytowane przez Oscor

Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum