Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko pisz ticketa do rockstara póki rozdaje unbany.

Trzy tipsy:

1- nie używaj w zgłoszeniu - ban, banned i suspend - użyj blocked 

2- podepnij zgłoszenie pod błąd gry - nie pod blokadę konta ( czy jak tam się to zwie)

3 - pisz po hamerykańsku to wrzuci zgłoszenie do supportu w GB lub USA, nie pisz po polsku bo nasz support to se może - podrapać psa za uchem xD

  • Lubię to 1

Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przestałem już w ogóle ogarniać co się dzieje. Max 2 godziny po unbanach, znowu poszły bany na tych samych kontach. Krążą plotki, że to specjalnie, że chcą odbanować wszystich za jakiś czas i dać dużą rekompensatę.

P.S. podobno mają po unbanach usunąć całą kasę z kont graczom.

Edytowane przez sosnus222
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, sosnus222 napisał:

No dobra, przestałem już w ogóle ogarniać co się dzieje. Max 2 godziny po unbanach, znowu poszły bany na tych samych kontach. Krążą plotki, że to specjalnie, że chcą odbanować wszystich za jakiś czas i dać dużą rekompensatę.

P.S. podobno mają po unbanach usunąć całą kasę z kont graczom.

Bez kitu, przecież wielu graczy ma uczciwie zarobiony hajs. I mają go stracić? to byłby dramat.

54 minuty temu, Rowe napisał:

Pytanie, czy można już bezpiecznie grać?

A ch*j go wie, skoro wielu graczom bany wróciły to nie powiedziałbym że bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, The-Carl napisał:

Bez kitu, przecież wielu graczy ma uczciwie zarobiony hajs. I mają go stracić? to byłby dramat.

A ch*j go wie, skoro wielu graczom bany wróciły to nie powiedziałbym że bezpiecznie

Ja nie dostałem póki co ponownie bana.

Ale też jeszcze nie grałem na multiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem znajomych którym dali unbany żeby sprawdzili swoje konta, na tą chwilę żaden nie ma bana.

Dwóch nie wchodziło do gry, jeden był chwilę na sesji jednoosobowej posprawdzać czy mu wszystko oddali.

Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji ze znajomymi odnośnie naszych banów to jedyne co nas łączy to nvidia exsperience w tle i nic poza tym.

Ja osobiście nie mam potrzeby używania programów przechwytujących i zawsze je wyłączam, ale po aktualizacji to gówno zawsze się samo aktywuje >:( 

Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NikoHuskie napisał:

dobrze, że się powstrzymałem z wpłaceniem 70 milionów

wpłać, wpłać, będzie fajnie, najwyżej bana dostaniesz i kupisz nowe konto z sharkiem.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum