Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

@belvitek 

  1. Kliknij menu „Start” i w oknie wyszukiwania wprowadź „cmd”, a następnie naciśnij Enter.
  2. Pojawi się nowe okno wiersza poleceń, gdzie należy wpisać „cd c:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V” i nacisnąć Enter.
    • Uwaga: Zmień ścieżkę dostępu w powyższym poleceniu, jeśli grę zainstalowano w innym miejscu.
  3. Wprowadź polecenie „GTAVLauncher.exe -verify” i naciśnij Enter. Tak wykonuje się weryfikacje plików gry, którą @Cruzzer polecił.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cruzzer

 Coś takiego?

 Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x00000000012d3e70
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0xb60
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d3c5c732e7eb6e
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe

/edit: A i nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Jak się instalowała ta aktualizacja to wyłączyłem kompa w trakcie

Edytowane przez belvitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, belvitek napisał:

 Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x00000000012d3e70
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0xb60
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d3c5c732e7eb6e
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe

To nie to.

1 godzinę temu, belvitek napisał:

A i nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Jak się instalowała ta aktualizacja to wyłączyłem kompa w trakcie

To masz odpowiedź dlaczego występuje problem.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cruzzer napisał:
3 godziny temu, belvitek napisał:

A i nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Jak się instalowała ta aktualizacja to wyłączyłem kompa w trakcie

To masz odpowiedź dlaczego występuje problem.

No to jak to naprawić? Już próbowałem przez płyty i nic nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czarny ekran po włączeniu GTA 5

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum