Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostałem tak jakby cały poradnik od Cruzzera na wiadomości priv :P jak tworzyć takie mod menu i zaczynam coś działać jak myślicie spoko?,image.thumb.png.be472f4d151324350bf5672e34b2bb25.png

Delay na 100,000 w banku 60s

Delay na RP 60s

Ped drop Instant

9999 Amunicji do wszystkiego, jedyne co mnie wkurza to pisanie od Rockstara że otrzymał zbyt dużą ilość zapytań, nie wiem czy dobrze zrobiłem wrzucając niby Anti Ban 1.43 do GTA V w folderze System32/drivers/etc/ host i networks.

 

HOST

 

#Disable Rockstar Telemetry
127.0.0.1       prod.telemetry.ros.rockstargames.com
#End Disable Rockstar Telemetry

 

NETWORKS

# <network name>  <network number>     [aliases...]  [#<comment>]
#
# For example:
#
#    loopback     127
#    campus       284.122.107
#    london       284.122.108

loopback                 127
#Disable Rockstar Telemetry
127.0.0.1       prod.telemetry.ros.rockstargames.com

 

Nie wiem czy to coś ogólnie daje możecie podpowiedzieć bo działam od jednego dnia 29.03.18

 

 

 

Edytowane przez GigaByte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2018 o 05:50, GigaByte napisał:

Dodam że gram tylko na prywatnej sesji z możliwością zaproszenia znajomych.

Modowanie na zamkniętych sesjach jest mniej bezpieczne, niż na pełniejszych. Nawet na solo sesji publicznej. Ponieważ r* monitoruje ruch na sesjach, lepiej być na dużych sesjach żeby mniej informacji o tobie przepłynęło do r*. Na forach większości haksów o tym było pisane.

Skoro Cruzzer się stara to postaw mu jakiegoś Jacka Daniels'a. Niko, Matrix też zasłużyli :D

Edytowane przez The-Carl
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum