Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Siemaneczko poszukuje osób do napadów ogarniętych nie lecących na pałe. Pisz nick i o której godzinie możesz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć, u mnie w tygodniu zależy od zmiany na którą pracuję. W tym tygodniu mogę grać od 16, później możemy się zgadywać ;>

mój nick: szaary94

Cześć, u mnie w tygodniu zależy od zmiany na którą pracuję. W tym tygodniu mogę grać od 16, później możemy się zgadywać ;>
mój nick: szaary94

Spoko a teraz

Przed chwilą, Kukson37 napisał:

Spoko a teraz

Właśnie próbuję zrobić ostanie przygotowanie na Human Labs, jak chętny to dawaj ;>

Właśnie próbuję zrobić ostanie przygotowanie na Human Labs, jak chętny to dawaj ;>

To jak ci nie wyjdzie to pomogę bo teraz będę pomagał chlopakom wywieść towar z bunkra

Przed chwilą, Kukson37 napisał:

To jak ci nie wyjdzie to pomogę bo teraz będę pomagał chlopakom wywieść towar z bunkra

Już mi nie wyszło :D Od wczoraj się z tym bawię, ale z obcokrajowcami ciężko jak widać robić misje gdzie należy używać broni z tłumika. Jak skończysz to dodaj mnie do znajomych,

3 godziny temu, szaary94 napisał:

z obcokrajowcami ciężko jak widać robić misje gdzie należy używać broni z tłumika.

Autosnajperka + strzelba z tłumikiem + trochę sprytu i jesteś w stanie zrobić to solo :) 

1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

Musiał się pochwalić xD Jeszcze model dopisz.

To się samo dodaje :) Wysyłając maila z iPhona też na końcu jest dopisek „wysłano z iphona” ale to akurat można wyłączyć.

To się samo dodaje  Wysyłając maila z iPhona też na końcu jest dopisek „wysłano z iphona” ale to akurat można wyłączyć.

Haha nie ma po co

Siema. Gram roznie ale systematycznie. Dzis jestem wieczorem 

To lipa ze wieczorem bo ja od 16 do 20 lub 22 bo do pracy na rano :/

U mnie też zależne od zmiany w pracy ale zazwyczaj jestem osiągalny w ciągu tygodnia, chyba że mam popołudniówki.

Jak coś pisać. Chętnie pomogę przy wywożeniu towarów, aut czy przy napadach.

Fredi88AT

Kolegów co nicki podali wyżej pozwoliłem sobie zaprosić ;)

• Lubię to 1

U mnie też zależne od zmiany w pracy ale zazwyczaj jestem osiągalny w ciągu tygodnia, chyba że mam popołudniówki.
Jak coś pisać. Chętnie pomogę przy wywożeniu towarów, aut czy przy napadach.
Fredi88AT
Kolegów co nicki podali wyżej pozwoliłem sobie zaprosić

Daniel jaro Mikulak ps

Dzisiaj wieczor jakas akcja na napady? Mam Humane Labs do ogarniecia. Moj nick psn PrzemasP

Ja tak samo humana

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.