Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!!

Witamy w ekipie Wojtka,ktory dolaczyl do nas dzisiaj:)

Ekipa powoli rosnie i coraz latwiej jest znalesc wspolnika do gry i to wlasnie cieszy. 

Oficialnie online bede ok 21.30 ale moge sie pojawiac na krotki czas na grze wczesniej.

Jezeli ktokolwiek ma ochote na wspolna gre i czerpanie z tego przyjemnosci bez spiny to serdecznie zapraszamy. 

Moj nick psn PrzemasP

Pozdrawionka dla calej ekipy i moich znajomych. 

Edytowane przez PrzemasP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim!

Dzieki wszystkim za super gre i zajebisty klimat. Udalo sie ogarnac zasoby,eksport/import i inne u kazdego a jak to mowia hajs sie musi zgadzac :D

Witamy rowniez w nnaszych progach Johna,ktory wczoraj do nas dolaczyl :)

Pozdro dla calej ekipy i naszych znajomych,z ktorymi wspolnie gramy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko wszystkim!

Na początku witamy w zespole Julie i Frediego jest nam bardzo milo :)

Wczoraj zaliczyliśmy po raz kolejny świetna zabawę i bajeczny klimat. Udało się ogarnąć przygotowania Ucieczki z wiezienia wraz z napadem u Hanczy.

Oczywiście w 100% wykonane zadania u wszystkich z importem/eksportem,autkami jak i bunkry.

Super robota.

Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczyska na grze,ja jak zawsze moge sie dzisiaj pojawiac w ciagu dnia,ale oficjalnie online jestem od 21.30 :D

P.S Zapraszamy każdego kto ma ochotę wspólnie pograć bez znaczenia na range postaci,mikrofon nie jest obowiązkowy,jednak przyznać trzeba,ze bardzo ułatwia grę:)

Podaje nick psn PrzemasP oraz kolega kukson3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema jakis kontakcik do was można złapać??


No chlopacy widze ze dobrze sie bawicie. Super. Mnie niestety rozlozyla jakas wirusowka i caly dzien w lozku a na profilu moj synek smiga. Pozdrowionka.

Zdrowiej i wracaj
siema jakis kontakcik do was można złapać??

Siemaneczko mój psm daniel jaro Mikulak zaproś i wbijaj na imprezkę pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TeknomanPL napisał:

siema jakis kontakcik do was można złapać??

Siemano!

Kolega kukson dal namiary:)

Kazdy kto tylko ma ochote do nas dolaczyc serdecznie zapraszamy:D

Piszcie lub wysylajcie zapr.do znajomych nasze nicki to daniel jaro Mikulak,marcinos2209 lub moj PrzemasP 

Pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ekipa!

Dzisiaj wieczorem nastawiam sie na pomoc w przygotowaniach do napadow jak i samych napadow. Kazdy kto ma cos do wykonania niech uderza do mnie 

Pojawiam sie jak zawsze od godz.21 

Dla tych,ktorzy wieczorami nie moga do dyspozycji bede caly weekend.

Pozdro!!! 

Edytowane przez PrzemasP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PrzemasP napisał:

Wpisujesz w wyszukiwaniu znajomych ten nick i zapraszasz do znajomych 

ok dzięki za pomoc posłałem zapki siedzie też u was na discordzie sypnełem posta w pokoju z pomocą i czekam na jakiś odzew :D do zobaczenia na gta :D a i z góry sory ale na discordzie jestem noobem całe życie siedziałem na tsie xD

Edytowane przez TeknomanPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, TeknomanPL napisał:

ok dzięki za pomoc posłałem zapki siedzie też u was na discordzie sypnełem posta w pokoju z pomocą i czekam na jakiś odzew :D do zobaczenia na gta :D a i z góry sory ale na discordzie jestem noobem całe życie siedziałem na tsie xD

Jestes online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum