Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chciałbym dołączyć do jakiejś ekipy na PS4 w celu zrobienia napadów i podbicia lvl/hajsu. Czas w jaki mogę grać to od 21-22 do 24 w dni robocze.

PSN ID: piotrek1488

Rockstar: Piotrek1488

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/piotrek1488/games/gtav/ps4/career/overview/gtaonline

Edytowane przez piotrek1488
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, piotrek1488 napisał:

Hej,

chciałbym dołączyć do jakiejś ekipy na PS4 w celu zrobienia napadów i podbicia lvl/hajsu. Czas w jaki mogę grać to od 21-22 do 24 w dni robocze.

PSN ID: piotrek1488

Rockstar: Piotrek1488

https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/piotrek1488/games/gtav/ps4/career/overview/gtaonline

Siema Piotrek!

Jezeli chodzi o czas to kazdy gra tak jak moze:)

U mnie w tym tygodniu godz wieczorne wiec w razie co to wyslij zapke do znajomych nick psn PrzemasP 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrek1488 napisał:

Siema ?

ja będę prawdopodobnie wieczorem bo mam mieć dziś gości ?

Grało się super ? Jeśli, ktoś ma ochotę to chciałbym dziś zrobić napad 2, czyli ucieczkę z więzienia ?

Pozdro!

Ok to szykuje sie na Ucieczke z wiezienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólna gra - misje osiągnięcia napady

Gdyby ktoś przeoczył to Rockstar rozdaje hajs w tym tygodniu ?

https://pl.socialclub.rockstargames.com/news/article/60438/GTA-Online-Business-Week

"...everyone who logs in to GTA Online this week will qualify for a state sponsored gift of GTA$250K. To keep your hustle running like clockwork, they’ll also slide you an additional GTA$150K for each subsequent day you log in to GTA Online this week, through May 14th. Earn over GTA$1,000,000 for participating every day. All bonus cash awards will be deposited into your Maze Bank account between May 15th and May 21st."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marcinos2209 napisał:

Dodatkowa kasa za codzienne logowanie? Dobrze zrozumialem?

Raczej tak. Ja też tak zrozumiałem. 250k za jednorazowe zalogowanie w ciągu tygodnia. Dodatkowo za każdy dzień logowania 150k wpada. W sumie logując się codziennie można zgarnąć ok 1 300 000 $ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

Ogólnie rzecz biorąc to nie ogarnia mnie jakaś większa euforia z powodu nagrody za logowanie...Może byłoby inaczej gdyby nie fakt,ze od tygodnia wprowadzili z czarnej dziury naloty na bunkry,wytwornie itp.

Nie wiem jak inni,ale na swoim przykładzie z ich nalotów to te 1,3mln które oferują można odebrać jakby wyśmianie gracza w twarz...

Oczywiście jest to moje zdanie i nie mam zamiaru tu nikogo komentować czy wchodzić w niepotrzebne dialogi:)

No a teraz na temat naszej ekipy!!!

Dzięki za wczorajsza grę jak zwykle było super,ciągnąc temat dalej wychodzę z propozycja zorganizowania w jakiś wieczór a najlepiej weekend wypady na same przygotowania i finałowe napady.

Fajnie jakbyście napisali jak każdy wygląda z czasem i możemy również ustawić się na przyszły weekend,nie musi to być teraz.

Pozdro dla wszystkich i do zoba.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum