Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcinos2209 napisał:

No ja juz z Arkiem (FINGOSS) dwa przygotowania do humana ogarnelismy z rana ?

 No ja moze tez po 17 bede...a jak sie uda z roboty szybciej urwac to i po polnocy zawitam ?

Co kur$#@?! ?

A ja ciągle Napadu na Więzienie nie mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim!!

Wielkie dzięki za zajebista zabawę i klimacik podczas wspólnej gry do samego rana. wszyscy spisali się perfekcyjnie i przygotowania poszły wzorowo wraz z finałem.

Witamy w ekipie Kube i Pawła,którzy wczoraj do nas dołączyli ?

Przed nami kolejny tydzień,wiec każdy znów ma swoje życie i obowiązki. Do zoba na grze

w tygodniu pojawiam się od godz 17-18

Każdego kto szuka ludzi do gry niech pisze lub wysyła zapro do znajomych nick psn marcinos2209,Daniel Jaro Mikulak lub do mnie PrzemasP

Pozdro dla wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Szukam towarzystwa do popykania trochę wspólnie. Chętnie też bym dołączył do jakiejś grającej ekipy ingame
nick na social club: camawruk
Zapraszajcie!

Żeby się dostać do ekipy musisz przynajmniej tydzień z nami grać jeśli będziesz aktywny to wiadomo ze cię dodamy do ekipy. A i chciałbym zapytać o wiek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kukson37 napisał:


Noi git. wiadomka gierka jest tylko do przyjemności ja będę za jakaś godzinę to cię dodam do znajomych. Wiec spokojnie będziesz z nami grał odrazu cię zaproszę do ekipy tylko sam wież trzeba czasu emoji3.png

Super, dzięki ? Chodzi o to, żeby jak już się znajdzie czas na pykanie, to mieć kogo zaprosić do gry. Samemu tutaj są straszne nudy, a też napady ciężko robić..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki Chodzi o to, żeby jak już się znajdzie czas na pykanie, to mieć kogo zaprosić do gry. Samemu tutaj są straszne nudy, a też napady ciężko robić..

Nie no spokojnie zawsze ktoś się znajdzie Tez tak miałem przed założeniem tej ekipy z kolegami byliśmy trzech i wpadliśmy na pomysł żeby stworzyć ekipę aby mieć z kim grać bo gra praktycznie nie miała sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hypetrak napisał:

Ah, rozumiem. W takim razie może ktoś ma ochotę wspólnie popykać na PC? ?

No niestety, my nie będziemy zmieniać platformy raczej ?

Sugeruję zapytać w tych wątkach:

Gdybyś chciał sam przeszukiwać forum szukając kolegów to zwróć uwagę na tagi przy nich: pecet, ps4, xbox360, ps3, itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludki!!!

Na sobote wieczor ustawiony jest zlot z ekipa PSPL beda organizowane wyscigi autami z naszych garazy,wyscigi powietrzne oraz walki pvp w trybie adwersarza lub na sesji. Kazdy kto chcialby sie sprobowac zapraszam. Dodatkowo uczestnicy zlotu proszeni beda o podrzucenie pomyslu na stroj klubowy.barwy mamy juz zaklepane wiec kwestia samego stroju. 

Do zoba i pozdro!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum