Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, szukam jakieś ogarniętej ekipki albo ogarniętego gracza do misji, napadów i ogólnie mam na myśli zarabianie. Wiadomix że czasami można też coś tam podaunować ? Platforma tylko PS3 niestety. Nick w grze: KondziPW, pisac pw tu albo w grze, pozdro! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko!!!

Planuje ogarnac Geniusza Zbrodni jak wiecie potrzebne do tego sa cztery osoby. Wstepnie rozmawialem z Marcinosem i Daro wiec szukam jeszcze jednej osoby. Gdyby chetnych bylo wiecej to zawsze mozna zrobic dwie druzyny. Ekipa w ktorej ew.bede chcialbym aby wystartowala w ten weekend. 

Pozdro i do uslyszonka!! 

Edytowane przez PrzemasP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko!!!
Planuje ogarnac Geniusza Zbrodni jak wiecie potrzebne do tego sa cztery osoby. Wstepnie rozmawialem z Marcinosem i Daro wiec szukam jeszcze jednej osoby. Gdyby chetnych bylo wiecej to zawsze mozna zrobic dwie druzyny. Ekipa w ktorej ew.bede chcialbym aby wystartowala w ten weekend. 
Pozdro i do uslyszonka!! 

Ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Patriic napisał:

Siema, zaprosiłem was wszystkich, moje psn PATRIIC91 na ps4 mam 20lv i zaczynam napad na więzienie, kiedyś na x360 miałem 38lv, zapraszać, chętnie pogram ?

Czesc. 

Nie widzialem zadnegp zapro ale musze sie jutro upewnic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beniut931 napisał:

Siemka, 

Chętnie z kimś pogram, mój nick PSN Beniut93. Tylko od razu informuję, że w GTA Online gram dosłownie od wczoraj, więc pro graczem nie jestem ?

Pozdrawiam

Siemka. Jezeli chodzi o lvl i znajomosc gry to nie robi nam to problemu bo wszystko jest do ogarniecia. Wyslij mi zapro do znajomych to jutro pogadamy co i jak:)

Pozdro 

8 godzin temu, Albertiinio napisał:

Siemka jestem chętny do pogrania moj psn to Albertiinio 

Pozdrawiam

Siema. Daj znaka jaki wiek i wyslij mi zapro do znajomych. Jutro jak Cie znajde online to pogadamy:)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dobrze się składa, ponieważ także szukam graczy ogólnie do gry więc chętnie pomogę Ci przy napadzie na Pacific ? 

Moj nick na psn to DonRunnero, jeżeli to nie będzie Ci łapać to spróbuj Olek Bobek wyszukać. Ogólnie mam 19 lat, grać będę cały czas bo dziś wykupiłem ps plusa więc chcę się nagrać. ?

odezwij się na forum, czekam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim! 

Ostatnio dolaczylo do nas kilka nowych osob,dlatego oficjalnie witam rowniez na forum. 

Dzieki rowniez za wspolna zabawe w ostatni weekend i do zoba wkrotce:)

Pozdro dla wszystkich oraz dla urlopujacych i nieobecnych w ostatnim czasie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum