Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kukson37 napisał:

Przemo a z kim ty tam gierczysz bo może dziś zawitam na 2 godzinki bo praca jutro emoji26.png

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Marcin,Adamsky,I trzech nowych.

Gramy tak juz od jakiegos czasu. Zreszta ostatnio byles chwile to chlopaki tez byli.

Oderwij sie od tego zacnego towarzystwa w Fornite i wpadnij.

Nie no Kukson kurwa,sam ze soba pisze i gram:D

Ty juz naprawde przestan grac w ta gre:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,Adamsky,I trzech nowych.
Gramy tak juz od jakiegos czasu. Zreszta ostatnio byles chwile to chlopaki tez byli.
Oderwij sie od tego zacnego towarzystwa w Fornite i wpadnij.
Nie no Kukson kurwa,sam ze soba pisze i gram:D
Ty juz naprawde przestan grac w ta gre:P
Postaram się dziś oderwać hehe

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ?

razem z kumplem szukamy 2 osób do zrobienia napadów w gta online(wbijamy bonusy "wszystko w porządku" i "lojalność", jeśli uda się "geniusza zbrodni"to też ale na to małe szanse xD) mamy czas przez cały ten tydzień, raczej w godzinach wieczornych

wymagania:

- jakieś w miarę ogarnięcie w grze (ja mam 30 lvl, a kumpel 219, będzie naszym mentorem) najlepiej jakbyscie mieli co najmniej ten 15-25 lvl, naturalnie jak macie wyzszy to tez wbijajcie

-wiekowo dowolnie, ważne jest, jak już mówiłem ogarnięcie i zgranie z nami(my mamy po 18 lat)

Mój nick na ps to bMCless(Bartosz Makles, jestem połączony z fb), dodajcie mnie i napiszcie ze jestescie chetni na napady, wtedy ogarniemy date i godzine(mysle ze 1-2 wieczory w tym tygodniu wystarczą) 

EDIT: dobrze jakbyście mieli mikrofon :))

Edytowane przez bMCless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#ekipa #hbpl #ps4
Hey ho, hey ho! Panie i Panowie, robimy ponownie nabór do ekipy HBPL. (Hakerzy Biznesu PL) ?
Jesteśmy nie za dużą, ale pomocną ekipą. Robimy razem paczki, sprzedaż towarów, napady, listy gier, wyścigi i wszystko co możliwe. Pomagamy „biedniejszym” w zarabianiu hajsu, raczej nie jesteśmy „oraczami”, ale i takie dni się trafiają, ze trzeba sesje wyczyścić. ?
Szukamy aktywnych graczy w wieku 16+ a najlepiej 18+. 
KOMUNIKATYWNYCH ludzi! Mamy grupę na ps4 i na messengerze, wiec zawsze można liczyć na pomoc. 
Zainteresowane osoby kontaktować się ze mna lub Bialy91PL na ps. 
Zapraszamy do wspólnej gry ?

https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/hakerzybiznesupl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, 

W ten weekend proponuje skupić się na nowych członkach naszej ekipy i pomoc im zarobić na pierwszy biznes aby mogli dalej się rozwijać i zarabiać. 

Dlatego przy wszelkich przygotowaniach, napadach i misjach pobocznych powinni mieć pierwszeństwo, ponieważ jak sami wiecie są limity graczy uczestniczących.

Ale spokojnie również bierzemy się za tematy stare tj.  Skok na koniec świata czy ukończenie wszystkich napadów po kolei. 

Pozdro ekipa i do zobaczenia w weekend bo w tygodniu to jestem tylko w godzinach porannych. 

Edytowane przez PrzemasP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum