Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Pytanie odnośnie meliny i labo


Shocore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie, posiadam najdroższa meline i laboratorium, kupiłem wszystkie ulepszenia a i tak by zebrać cały pasek zasobów, musze jeść i po zasoby pomiędzy 3 a 4 razy. Jak bym miał to kupować, to więcej bym zapłacił, niż zarobił. Czy to jest normalne? Bo jeśli tak, to to się średnio opłaca czasowo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Okej, mój błąd.

Wracając. Chodziło o to, że muszę jeździć po zasoby 3,4 razy by zapełnić cały pasek zasobów, a żeby zapełnić cały pasek towaru muszę to zrobić około 10 razy. Czyli jeśli bym tylko kupował zasoby, to wydał bym na to +/- 500k, a za sprzedaż mam 420k,czyli na minus. To jest normalne, tak ma być, czy ja robię coś źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Shocore napisał:

To jest normalne, tak ma być, czy ja robię coś źle?

Nie wiem jak działa ten bunkier bo go nie używam ale tak raczej powinno być. Jest to prawdopodobnie celowy zabieg aby łatwo nie mnożyć gotówki dlatego musisz czekać aby zarobić. Jeśli pisze jakieś bzdury to niech mnie ktoś poprawi.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki I tak za odpowiedź.

Ciekaw jestem po prostu, co dają te ulepszenia. Jak bym miał wszystkie zakłady plus bunkier, to bym nic innego nie robił tylko odnawial zasoby, a to chyba tak nie powinno działać. Chyba, że jestem w błędzie.

NikoHuskie tak, mam wszystkie ulepszenia.

Edytowane przez Shocore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Shocore napisał:

to chyba tak nie powinno działać

A jednak, R* najwięcej zarabia na kartach Shark, więc muszą coś robić, żeby ktoś to kupował. Chociaż i tak mam wrażenie, że ostatnio trochę to znerfili i kiedyś dało się wyciągnąć z tego więcej pieniędzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się wydaje, ze widziałem kiedyś filmik gdzie gość miał puste zasoby, zrobił jeden kurs I miał już pełny pasek, a ja to muszę robić po kilka razy, co się przekłada na czas. By odnowić zasoby w 3 miejscach zto jest bitą godzina.

Po drugie pamiętam też, że jak się kupował zasoby, to i tak był zysk, tyle że mniejszy. A ja bym wychodził na minusie.

A co do kart shark, to to się dawno temu przestało opłacać, przy dzisiejszych cenach wszystkiego, więc nie wiem kto to kupuje.

Edytowane przez Shocore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Shocore napisał:

No właśnie mi się wydaje, ze widziałem kiedyś filmik gdzie gość miał puste zasoby, zrobił jeden kurs I miał już pełny pasek

Za pierwszym razem tak jest, kiedy przygotowuje się placówkę do działania.

18 minut temu, Shocore napisał:

Po drugie pamiętam też, że jak się kupował zasoby, to i tak był zysk, tyle że mniejszy. A ja bym wychodził na minusie.

Im mniej zasobów ci brakuje, tym mniej musisz zapłacić za ich uzupełnienie. Możesz zrobić 1 kurs na przykład, a brakującą część wykupić.

Warto też uzupełniać je na bieżąco, nie czekaj aż cały pasek spadnie do zera.

No i GTA Online to przede wszystkim gra zespołowa, samemu średnio opłaca się w nią grać. Poszukaj sobie jakąś ekipę do gry i jeździjcie po te zasoby na zmianę.

22 minuty temu, Shocore napisał:

A co do kart shark, to to się dawno temu przestało opłacać, przy dzisiejszych cenach wszystkiego, więc nie wiem kto to kupuje.

W Stanach kupują, albo taki Lucek na przykład.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Shocore napisał:

Dzięki wielkie, tak zrobię I zobaczymy. Chic muszę przyznać, że strasznie szybko schodzą te zasoby.

A co do ekipy, to fakt. Póki co to taki średnio ciekawy obowiązek, robota z tymi zasobami.

Polecam również kupić bunkier oraz magazyn pojazdów specjalnych, jeśli jeszcze ich nie masz. Póki co są to najbardziej opłacalne biznesy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum