Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Janush3jro
      Szukam osób do wspólnej gry oraz pomocy przy sprzedażach towarów itp. Oczywiście wzajemnej pomocy. Najlepiej żeby osoba posiadała TS3 i oczywiście mikrofon, wiek 15+ (mutacja), lvl jest nieistotny.
      SC: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/janush3jro
    • Przez kubyslaf
      Cześć kilka dni temu kupiłem sobie biuro. Wszystko śmigało zarobiłem 2.5 mln grałem sobie z bananem na twarzy, aż do wczoraj... Gra za 33 paczki (zbierane około 2,5 godziny!!!) zaproponowała mi 500 000$, jest to śmieszna cena ponieważ ostatnim razem otrzymałem tyle samo za sprzedaż 16 paczek. WTF... postanowiłem sprzedać 7 z nich (taka była najniższa oferta o boże... 90 000$) licząc że bug zniknie... nie zniknął. Zmiana sesji, reset kompa a co za tym idzie GTA też nic. Błagam pomóżcie bo obawiam się o utracenie tak dochodowego żródła.  PS. Zmiana ceny nastąpiła nagle wszystko pasowała cena za te 33 paczki wynosiła około 1mln gdy przeszedłem do sesji kumpla by pomógł mi to opchnąć wchodze do magazynu i zawał, o co chodzi?
    • Przez abib3pl
      Potrzebuje pomocy próbowałem zrobić wygląd postaci z gta do online ale niestety nie wychodzi z pomoc byłbym wdzięczny ^^ dodam kilka zdjęć tej postaci jest ona z Sandy Shores 

• Przez DankMAMA
      Trochę się stresuje bo to pierwszy raz gdy kupiłem "Money Lobby" i nie wiem czy wszystko będzie spoko, ile mniej więcej się czeka na zaproszenie etc. i potrzebuje kilku wyjaśnień i zeznań ludzi którzy na "Money Lobby" już byli, kogoś kto by mi to sprostował.
      Na przykład:
      -Czy gdzieś jest rozkład ewentualnych prac technicznych nad Lobby.
      -W których godzinach pojawia się założyciel i jak długo przebywa na Lobby.
      -Co do donate'a nie będę się odnosił bo zwrotów nie ma, ale czytałem zażalenia niektórych uczestników którzy stracili 5€ ale zapro. nie dostali. i czy takie sytuacje zdarzają się często czy to są pojedyncze przypadki
      -Czy Lobby jest aktualizowane wraz z wersją "GTA Online" i czy jest kompatybilne z obecną wersją "1.43"
      To na chwilę obecną wszystkie pytania odnośnie lobby. Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez qbapopek
      Hej!
      Od razu mowie ze gram w gta od 3 dni 😜
      Gram z moim znajomym - na luzie ogarniamy gre na jednej sesji i granie razem akcji POD WARUNKIEM ze uda sie jednemu z nas wbic jako host...
      1. Czy mozna zrobic cos abysmy mieli razem ze znajomym pewne wejscie razem do jednego lobby?
      ... ale juz kompletna loteria sa misje ktore trzeba wejsc na mapie takie jak Lamar itp.
      2. Jak grac tak razem?
      Z gory thxxxx

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.