Skocz do zawartości
Jan Xiom

Jan xiom czyli niedorozwięty gimbus

Recommended Posts

Qaartek69    2

Gość dobrze mówi ;) Weź usun kanał yt bo dzieci oglądają cie i przez takich ludzi jak ty mają downa. akurat do viniego nic nie mam..

Edytowano przez Qaartek69

Namo    1459
12 minut temu, Qaartek69 napisał:

tylko w internecie którzy liza twoją dupę

11 minut temu, Qaartek69 napisał:

usun kanał yt bo dzieci oglądają cie

@Maciek a nie mówiłem? To Bartieks, jego sapy są też na filmiku.

• Lubię to 2

Namo    1459
1 minutę temu, Qaartek69 napisał:

Kurwa idioto

wez kurwa zgin

kurwa udowodnij pedale zajebany

Gówniak, weź nie oglądaj moich transmisji z GTA Onlie bo później przeklinasz. Swoich kolegów też na to namów bo to nie są treści dla dzieci. To cię może skrzywić.

• Lubię to 1

Qaartek69    2

a po 2. nienawidzę nagrywać :)) to nie dla mnie panie Nemo ;) ty już wrogów dużo masz także popytaj ich nie mnie :) np. sebastiana, fabiana z gównoburzy może jeszcze dla ciebie 'spierdoliny z ps4'' także weź idz bo jesteś smieszny..ośmieszasz się na YouTube i nawet udowodnić nie umiesz ze to ja niby nagrałem.....

Namo    1459
3 minuty temu, Qaartek69 napisał:

zgwałcono cie jak byłes mały

Gdzieś to słyszałem na swoim live, mam zły wpływ na gówniaki :-)

• Lubię to 1

Qaartek69    2

No włąsnie masz wpływ na twoich dzieciaków z tostera jacy są zjebani :D Szkoda mi twoim córkom ze maja takiego zjebanego ojca który napierdala codziennie w gta i szuka spin w internecie..

Namo    1459
3 minuty temu, Qaartek69 napisał:

ze maja takiego zjebanego ojca

No lepszy taki niż taki który leje twoją matkę :-P

• Lubię to 2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez kacperxd
      JAK WYKUPIĆ UBEZPIECZENIE ?
    • Przez Said
      Wszyscy, którzy chcą mieć fuuuullll kasy w gta online zapraszam na obejrzenie filmiku i weście na linka w nim zamieszczonego.
      Metoda pochodzi od d3sk1ng i nadal jest bezpieczna.
      Gwarantuję wam, że będziecie zadowoleni. Nie proście się GRUBIAŃSKIEGO NAMO o kasę za euro tylko weźcie ją za free!
      Publikuję to tylko i wyłącznie dlatego, że irytuje mnie namo i jego podejście do użytkowników.
    • Przez Arbuzik4
      Siema, od jakiegoś czasu chciałem zrobić osiągnięcia z napadów  geniusz zbrodni, wszystko po kolei, ta sama ekipa itp. Nigdy nie chciało mi się za to zabrać aż do teraz.
      Więc tak jak w temacie, poszukuję ogarniętych i cierpliwych ludzi, którzy są w stanie poświęcić kilkadziesiąt godzin na zrobienie tych osiągnięć. nie oczekuje zbyt wiele, chcę tylko żebyśmy skumali się na ts'ie i wykonali te osiągnięcia. Jak będą chętni to podam wam jakiegoś tsa do wbicia i pogramy, jak są chętni podawajcie nicki z social cluba.
    • Przez ZjawaX
      Witam sprzedam zmodowane konto GTA online PC lvl 1000 kasa widoczna na obrazku płatność psc oraz przelew.