Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Witam.Szukam osób do gry w gta online na konsoli xbox 360.Mam 163 rangę.Oczekuję ,że będą to osoby ogarnięte albo po prostu dojrzałe żeby się nie wygłupiały na misjach.Chętni niech piszą tutaj lub na Rockstar Games Social Club - moje konto tam to Marines281.

Edytowano przez SpaceMarinesPl

i ja się chętnie dołączę. Lvl 54, co prawda dostepny jestem raczej wieczorami, ale jak już gram to nie spadam z misji, bo wiem jakie to wk..frustrujące...

Hej. Podobne się do tematu. Mam 33lata,44 lvl I szukam ludzi do rozegrania napadów i nie tylko którzy nie uciekają po pierwszym nie udanym razie. Nie wkur**** się jak komuś nie pójdzie i trzeba powtarzać misje bo sam też popełniam błędy. Grywam praktycznie codziennie wieczorami po 21/22

Na social club:glock_kammos ekipa IX LEGIONpl

Na xbox:glockkammos PL

Cześć.Nie ma problemu tylko czy masz możliwość  znalezienia troche czasu we wczesniejszych godzinach?22 to trochę późno jak dla mnie.Ja mogę być  dostępny  cały czas z wyjątkiem poranków i właśnie późnych wieczorów.Czyli tak gdzieś od 11 do 20 nie ma problemu u mnie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ave
      Hej, jak widać po tytule szukam ludzi do ekipy, tak samo aktywnych jak i tych niedzielnych. Ekipa pierwotnie miała zostać zrobiona pod klimat gangu motocyklowego lecz jedyne co po tym zostało to logo choć niewielka grupa członków dalej podtrzymuje ten klimat, w tym i ja. Oczywiście twój styl kreowania postaci jest czysto dowolny więc jeśli ci to odpowiada to zapraszamy do nas. Ekipa posiada już swoich członków, nie świeci pustkami lecz ciągle szukamy nowych osób do ekipy by było nas coraz więcej. Nie robimy masówki tylko zbieramy jak największą ilość aktywnych graczy. Pomagamy także osobą które dopiero zaczynają grać w GTA.
      Link do Ekipy na SocialClub: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ls_blood_angels_mc
      Link do Ekipy na gtaforum.pl: 
      Szukamy graczy tylko i wyłącznie na PC. Nie szukamy osób które mają zamiar grać na kilka ekip oraz które dojdą tylko na krótki okres czasu by np. zarobić na napadach i po wszystkim odejść.

Link do Discord: https://discord.gg/AuR8p3j (dołączajcie tylko jeśli jesteście pewni że chcecie być w ekipie).
    • Przez Wariatka
      Hejka! Jak wskazuje tytuł, gra w pojedynkę jest nudna. Poszukuje ludzi, którzy tak jak ja, nie lubią grać sami. Preferuje wszelkie tryby adwersarza, pomoc w sprzedaży, wytwórniach, misjach. Bez znaczenia który masz level, ile potrafisz. Stawiam na dobrą zabawę i grę traktuje jak przygodę. Jeżeli także szukasz osoby do wspólnego spędzenia czasu w grze, odezwij się! 
      Social Club - Nieznajoma441
      Steam - ZakreconaWariatka 
      Odezwij się! 😄

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.