Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój laptop to lenovo y580

intel core i5 3210M 2.50ghz

4gb ram

dysk hdd 1tb

nvidia gtx 660m+intel HD 4000

Siema,już jakiś czas się z tym męczę więc proszę o pomoc.Mój problem polega na tym,że po około 40 minutach grania obojętnie w co,gra się zawiesza i jest komunikat ,,sterownik nvidia przestał działać ale odzyskał sprawność,,.Próbowałem zainstalować inną wersje(starszą) tych sterowników,ale to tylko pogarsza sprawę bo nie wykrywa tej dedykowanej karty.Temperatura karty po 1h grania osiąga 80 stopni,procesor 70,dysk 56.Podejrzewam,że coś z dyskiem jest nie tak.Gdzieś wyczytałem,że podobno dyski ssd znoszą większe temperatury i że nie wydzielają ciepła.Czy wymiana na ssd może ten problem naprawić?czy przyczyna tego leży gdzie indziej?bo innych pomysłów już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

To jest lapek więc takie temperatury to norma przy tym stażu sprzętu. Przed inwestycją w dysk SSD możesz na dobry początek powymieniać wszelkie pasty termo, powinno pomóc. Jeśli wymiana past nie pomoże to można spróbować przywracania systemu do dnia sprzed usterki lub całkowicie reinstalować Windę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Figlewski napisał:

może ten problem naprawić?

Rozkręć, przepastuj wszystkie raditory, jak to nie pomoże możliwe że masz rozszczelnione i trzeba wymienić na nowy. Widzę, że w tym laptopie powietrze ciągnięte jest od spodu obudowy, możesz kupić podkładkę chłodzącą.

radiator.png

SSD poprawi wchuj kulturę pracy tego lapka, dostanie nowe życie. 

6 godzin temu, Figlewski napisał:

4gb ram

i dokup ramu

  • Lubię to 2

Oglądaj Live z GTA na YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum