Skocz do zawarto┼Ťci

Na tym forum jedyne reklamy jakie wy┼Ťwietlamy to te kieruj─ůce na Money Lobby i Level Up. Wygl─ůdaj─ů one tak, blokowanie ich mo┼╝e utrudni─ç znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, wi─Öc podrzuc─Ö je poni┼╝ej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat wi─Öcej si─Ö nie wy┼Ťwietla┼é wy┼é─ůcz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock┬áw swojej przegl─ůdarce.

Rekomendowany post

Utw├│rz konto lub zaloguj si─Ö, aby skomentowa─ç

Musisz by─ç u┼╝ytkownikiem, aby doda─ç komentarz

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Masz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö.

Zaloguj si─Ö

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez Lajtek
      Witam, od dzisiaj borykam si─Ö z problemem, na razie si─Ö pojawia on tylko w┬á aplikacji Steama, GTA 5 oraz gry FIFA 18. Ot├│┼╝ po w┼é─ůczeniu np, GTA 5, jest czarny ekran i┬á brak odpowiedzi przez ok. 10 sekund i dopiero si─Ö w┼é─ůcza, to samo z Fif─ů, a Steam, gdy wyskakuj─Ö okienko, ┼╝e ┼é─ůczy si─Ö z kontem pojawia si─Ö brak odpowiedzi. Prosz─Ö o pomoc.
    • Przez John123
      Witam
      Od pewnego czasu mam problem z GTA V, gra uruchamia si─Ö normalnie dop├│ki nie najad─Ö myszk─ů na okno z gr─ů. Instalowa┼éem od nowa ju┼╝ kilka razy, wy┼é─ůcza┼éem antivirusa i pr├│bowa┼éem wszystkich innych sposob├│w. Nigdzie nie mog─Ö znale┼║─ç osoby, kt├│ra ma taki sam problem jak ja. Dodam jeszcze, ┼╝e kilka dni temu gra┼éem na singlu z trainerem jak ju┼╝ mi si─Ö znudzi┼é odinstalowa┼éem go i spr├│bowa┼éem w┼é─ůczy─ç GTA Online, wczytywa┼éo si─Ö bez ko┼äca, po czym stwierdzi┼éem, ┼╝e zainstaluje GTA V jeszcze raz i w┼éa┼Ťnie w tym momencie pojawi┼é si─Ö ten problem. Je┼╝eli aplikacja dzia┼éa w tle jest git, ale je┼╝eli chc─Ö cokolwiek zrobi─ç zacina si─Ö na sekund─Ö i wy┼é─ůcza.
    • Przez Jankes1231
      Hej. Mam dziwny problem z GTA V. Gr─Ö ┼Ťci─ůgn─ů┼éem ze Steam i kiedy chcia┼éem j─ů odpali─ç od samego pocz─ůtku mia┼éem straszne lagi, ju┼╝ przy wczytywaniu (s┼éysza┼éem to po zacinaj─ůcej si─Ö muzyce). Wygl─ůda to tak, ┼╝e gra zacina si─Ö na jakie┼Ť 4 sekundy, potem 1 sekund─Ö dzia┼éa, a potem kolejne 4 jest zawieszona i tak w k├│┼éko. Co najdziwniejsze od czasu do czasu gra po uruchomieniu dzia┼éa normalnie i ┬áp┼éynnie na ┼Ťrednich/wysokich ustawieniach, ale nie wiem od czego to zale┼╝y. Dzieje si─Ö tak mo┼╝e raz na dziesi─Ö─ç odpale┼ä. My┼Ťl─Ö, ┼╝e sprz─Öt jest w miar─Ö dobry, Wied┼║min 3 dzia┼éa bez zarzut├│w na ┼Ťrednich/wysokich. Aktualizowa┼éem sterowniki karty, DirectX i Visual C++

• Przez Karol553
      Witam, szukam osób do grania na Xboxsie one np. Napady, paczki itp.
      Nick: Karol553

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.