Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem mianowicie chciałem sobie wczoraj pograć w GTA V zainstalowałem wszystko pięknie i nadszedł czas abym się zalogował podaje E-mail hasło ale nic piszę , że złe hasło lub E-mail no to naciskam zmień hasło wpisuje E-mail nic mi nie przychodziło lecz w kwietniu ktoś chyba mi się włamał i zmienił E-mail. 
Z mojego obecnego E-maila czyli Alien.Debesciak@o2.pl na jakiś engin2855@gmail.com.  Oczywiście nic o tym nie wiedziałem i E-mail został zmieniony bez mojej zgody oraz wiedzy. Pisałem już cztery razy do Suportu i nadal nic. Również chciałem się skontaktować bezpośrednio lecz Social Club nie ma takiej możliwości no bo nie ukrywajmy to w końcu Social Club... A gdy dostaję odpowiedz to przez jakiegoś bota który tylko odpisuję , że to może być zły Launcher lub Direct .... 
Mam nadzieje, że pomożecie lub coś doradzicie bo szkoda mi 170 zł jak i mojego konta na którym trochę grałem 

Mój nick na tym koncie to był : Alienku 

A mój E-mail który obsługiwał te konto to : Alien.Potworek@o2.pl

Poniżej daję zdjęcie żebyście dokładnie zobaczyli co i jak.

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alienku najwidoczniej zostałeś okradziony z konta ? pewnie ruskie zhackowały ci konto żeby je sprzedać na czarnym rynku ale jak masz klucz do gta 5 to możesz odzyskać konto ? i zmienić wszystkie dane jak już odzyskasz konto to zrób sobie weryfikacje dwuetapową https://pl.socialclub.rockstargames.com/settings/mfa żebyś nie miał problemu potem ze znowu ci ukradli konto ? pozdro

lub napisz do supportu po przez ten link to ci odpiszą wciągu 1-2 dni https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new

Edytowane przez BombowyKiller
  • Lubię to 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jak się zabezpieczyć przed kradzieżą.

1. Nie możesz dawać hasła do wszystkich kont tzn np na facebooku Masz hasło Damian123 a na jakimś forum/serverze w grze masz podobne hasło,wtedy jest 100 %,że biedaki ci mogą zajebać bo to nie jest trudność odkodować MD5.

2. Nie twórz haseł typu Damianek123 i podobnych, musisz robić hasła tak jakby "Zakodowane" Typu "RJA9JAIJ@@A2eadep2134" (Osobiście robię takie hasła i mam je zapisane na specialnym pendrive gdzie nikt nie ma do niego dostępu ani nie jest podpięty do żadnego komputera) Dzięki temu jest mało prawdopodobne,że ktoś ci się włamię.

3. Nie pozwalaj nikomu wpiąć pendrive do swojego laptopa/pc'eta aby poprawić dany dokument tekstowy, gdyż taki "Hacker" może sobię przesłać na komputer wszystkie loginy i hasła ze stron internetowych oraz musisz zaznaczać np gdy zalogujesz się do facebooka Opcję "Nie" Gdy strona zapyta cię "Czy zapamiętać hasło do tej witryny?". 

4. Nie ufaj nikomu. 

Sam z tego co napisałem korzystam i nie miałem nigdy "włamu" Pozdrawiam. ?

Edytowane przez MewaKruKru
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BombowyKiller napisał:

@MewaKruKru pewnie nie dał nikomu hasła tylko kliknął w jakiś link i zhackowali go i tyle trzeba uważać co się klika ? najlepiej mieć kilka antywirusów ja posiadam malwarebytes oraz eset nod32 ? osobiście polecam malwarebytes ? wszystko wykrywa 

Niektóre antywirusy zamulają komputer. Polecam ci sprawdzać jakie pobierasz i instalujesz bo możesz mieć słabą wydajność ale przynajmniej możesz w nocy spać spokojnie. Więc wybierasz Większą wydajność albo większe bezpieczeństwo w sieci. Ja osobiście usunąłem avasta bo to zamula komputer (przynajmniej w moim przypadku tak było) Mam obecnie malwarebytes i kaspersky bo ludzie go polecali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cruzzer napisał:

Najlepszym antywirusem jest mózg osoby korzystającej z komputera.

Chciałem napisać własnie o tym jeżeli nie będzie się sciągało tych mod menu co niektórzy youtuberzy z przedrostkiem "Modz" dodają do injectorów/mod menu, skrypt na kopanie kryptowalut. No ale mieliśmy się trzymać programów.  

Również warto dodać,że człowiek nie komputer. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Włamanie na moje konto Socialclub
  • Cruzzer zablokował(a) ten temat
  • Namo odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum